Moje przemyślenia

Wschód z Zachodem spotyka się w Gdańsku, czyli infoShare po raz siódmy!

PM
Patronat Medialny
1

Autorem wpisu jest Marcin Pokojski. Już 16 i 17 maja 2013 roku w Gdańsku odbędzie się siódma edycja jednej z największych polskich konferencji IT & NewMedia – infoShare. W tym roku organizatorom udało się zaprosić światowej klasy prelegentów nie tylko z USA, Belgii, Francji czy Niemiec, ale ta...


Autorem wpisu jest Marcin Pokojski.

Już 16 i 17 maja 2013 roku w Gdańsku odbędzie się siódma edycja jednej z największych polskich konferencji IT & NewMedia – infoShare. W tym roku organizatorom udało się zaprosić światowej klasy prelegentów nie tylko z USA, Belgii, Francji czy Niemiec, ale także zza naszej wschodniej granicy. Grono to już tradycyjnie uzupełnią najlepsi polscy eksperci.

infoShare jest bezpłatną konferencją IT & NewMedia, która co roku odbywa się w Gdańsku. Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu systematycznie zdobywa popularność gromadząc coraz liczniejsze grono uczestników. Stawiamy na ludzi posiadających wysokie kompetencje i praktyczne doświadczenie.

Poza wysokim poziomem merytorycznym i rozmachem, do którego przyzwyczailiśmy naszych stałych bywalców w tym roku przygotowaliśmy sporo niespodzianek:

Where East Meets West to temat przewodni pierwszego dnia, podczas którego wystąpią m. in. Fadi Bishara (przedsiębiorca, inwestor, Blackbox.vc), Gabriel Baldinucci (VP, Singularity University kształcąca liderów przyszłości), Nicolas Brusson (założyciel BlaBlaCar.com), Wim de Waele (CEO, iminds.be) oraz Alexander Shulgin (muzyk, kompozytor, a także przedsiębiorca, inwestor, iTechCapital VC), a także Bartek Gola (SpeedUp Group) i Rafał Brzoska (CEO, InPost.pl).

Ze względu na ogromne zainteresowanie postanowiliśmy zmienić miejsce imprezy - infoShare 2013 odbędzie się w nowo otwartym centrum konferencyjnym AmberExpo w Gdańsku.

Trzy ścieżki tematyczne to kolejna nowość. Drugiego dnia konferencji prelekcje będą podzielone na: Social & New Media, Tech oraz Mobile. Nie zabraknie też specjalistycznych warsztatów.

Na infoShare 2013 możecie liczyć na inspirujące i porywające wystąpienia oraz mnóstwo efektywnego networkingu, bo kolejnym naszym hitem jest impreza integracyjna, która odbędzie się na terenie gdańskiego, „bursztynowego” stadionu – PGE Arena. Przy piwie, pieczonym dziku i innych atrakcjach będzie można wymienić się wiedzą i doświadczeniem.

Po raz pierwszy razem z infoShare odbędzie się Gala Aulery 2013. Coroczne wyróżnienia przyznawane przez organizatorów Auli Polskiej firmom, które konsekwentnie rozwijają się w środowisku innowacyjnych technologii i promują kulturę przedsiębiorczości.

Warto dodać, że udział w konferencji jest bezpłatny, a podczas konferencyjnych prelekcji speakerów obowiązuje zasada „no marketing bullshit”- każdy kto ją łamie zostaje za to surowo skarcony przez publiczność.

Aby wziąć udział w konferencji wystarczy się zarejestrować na stronie http://infoshare.pl/rejestracja.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona (zamykamy ją z reguły przy ok. 1500 zgłoszeniu, więc warto się pospieszyć) :).

Konferencję organizuje Fundacja infoShare, którą założyli Grzegorz Borowski, Andrzej Kiesz, Tomasz Pawul i Marcin Pokojski.

Wszystko odbywa się dzięki wsparciu Biura Promocji Miasta Gdańska oraz Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego, a także licznych partnerów, sponsorów oraz patronów medialnych.

Szczegóły:

http://infoshare.pl
http://facebook.com/infosharepl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

konferencjaGdańskInfoShare