Ciekawe strony

Wprowadz opłaty za dostęp do swoich treści.

GM
Grzegorz Marczak
11

Ostatnio na moim blogu trwała dość ciekawa dyskusja na temat reklam w internecie i ewentualnych problemów, jakie stwarzają programy do blokowania reklam. Gdyby można było sprawdzić kto blokuje reklamy w swojej przeglądarce, to dzięki serwisom takim jak QuickInsert użytkownikom można by proponowa...

Ostatnio na moim blogu trwała dość ciekawa dyskusja na temat reklam w internecie i ewentualnych problemów, jakie stwarzają programy do blokowania reklam. Gdyby można było sprawdzić kto blokuje reklamy w swojej przeglądarce, to dzięki serwisom takim jak QuickInsert użytkownikom można by proponować opłaty za dostęp.

Serwis QuickInsert oferuje możliwość pobierania przez nas opłat za treści umieszczane na naszych stronach lub blogach. Przy próbie odczytania informacji ze strony (na której zainstalowany jest QuickInser) użytkownik zostanie poproszony o rejestrację, w celu uzyskania dostępu do treści, którą chciał obejrzeć lub przeczytać (całość rozwiązania hostowana jest na serwerach quickinser).

W przypadku, kiedy zdecydujemy się pobierać opłatę za dostęp do naszych treści, użytkownik korzystając z QuickInsert będzie mógł natychmiast dokonać wpłaty pieniędzy (oczywiście istnieje możliwość dania użytkownikom serwisu darmowego dostępu).

Instalacja QuickInsert jest prosta i polega na dodaniu odpowiedniego kodu do naszej strony. Sam system logowania, kontroli dostępu i pobierania opłat dostarczany jest i hostowany przez quickinsert.Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu