Ciekawe strony

Sprowadz swoje widgety na swój pulpit.

Grzegorz Marczak
2

Amnesty Hypercube to nowy dość ciekawy produkt dzięki, któremu możemy każdy z naszych ulubionych widgetów używać jako niezależnej desktopowej aplikacji. Przenoszenie widgetów z stron internetowych jest banalnie proste. Wystarczy znaleźć interesujący nas widget i jednym kliknięciem przenieść go...


Amnesty Hypercube to nowy dość ciekawy produkt dzięki, któremu możemy każdy z naszych ulubionych widgetów używać jako niezależnej desktopowej aplikacji.

Przenoszenie widgetów z stron internetowych jest banalnie proste. Wystarczy znaleźć interesujący nas widget i jednym kliknięciem przenieść go na stworzony przez Hybercube sidebar. Hybercube poazwala na za przechwytywanie widgetów stworzonych zarówno w HTML jak również w technologi Flash.W celu ułatwienia użytkownikom znalezienia ciekawych widgetów został stworzony specjalny katalog, dzięki któremu możemy przeszukać ponad 150 źródeł które tworzą widgety.

Nie jestem fanem widgetów, ale może mój brak entuzjazmu wynika właśnie z tego, że przeważnie aplikacje tego typu są dostępne jedynie przez przeglądarkę. Jeśli będę mógł stworzyć z nich niezależne aplikacje i używać bez uruchamiania przeglądarki - to kto wie może nawet kilka z widgetów wyląduj na moim desktopie.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu