Nie wiem jak dla Was, ale jak dla mnie zaczyna się właśnie rewolucja w kwestii dostępności prasy w Internecie. Wprost ogłosił właśnie uruchomienie aplikacji na Facebooku z dostępem do swoich wydań bieżących i archiwalnych. Bardzo lubię tę gazetę ze względu na ciekawe felietony, które zawsze jestem pewien znaleźć w każdym wydaniu. Od dziś będziemy mieli […]


Nie wiem jak dla Was, ale jak dla mnie zaczyna się właśnie rewolucja w kwestii dostępności prasy w Internecie. Wprost ogłosił właśnie uruchomienie aplikacji na Facebooku z dostępem do swoich wydań bieżących i archiwalnych.

Bardzo lubię tę gazetę ze względu na ciekawe felietony, które zawsze jestem pewien znaleźć w każdym wydaniu. Od dziś będziemy mieli do nich dostęp poprzez najpopularniejszą w Polsce sieć społecznościową.

Najnowsze wydanie będzie dostępne w cenie 10 kredytów wirtualnej waluty Facebooka, czyli 1$. Natomiast archiwalne wydanie zupełnie za darmo. Coby nie przedłużać zapraszam do lektury:) – http://apps.facebook.com/tygodnikwprost/?p=wprostmag&.