Polska

Wspomóż WOŚP online - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019

Konrad Kozłowski
Wspomóż WOŚP online - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2019
30

Już w niedzielę 13 stycznia ruszy 24. finał WOŚP. Oprócz tradycyjnej zbiórki do puszek oraz klasycznych licytacji, partnerzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowali sporo ciekawych akcji, które rozegrają się w internecie i nie tylko.

PayU i imienne podziękowania na wideo

Jednym z partnerów WOŚP jest PayU obsługujące płatności online. Dzięki tej usłudze internauci zdołali w poprzednich latach przekazać na Wielką Orkiestrę ponad 77 milionów złotych (lata 2003-2018). W tym roku PayU także bierze udział w akcji i dzięki specjalnej aplikacji dostępnej na Facebooku każdy chętny będzie mógł wpłacić pieniądze online. Na tym jednak nie koniec, bo po każdej takiej wpłacie darczyńcy będą mogli usłyszeć imienne podziękowania od samego Jurka Owsiaka (przygotowane dzięki Vintom (platforma specjalizująca się w spersonalizowanych wideo). Aplikację znajdziecie pod adresem: wospapp.payu.com

Twitter i  #MastercardGrazWOSP

MasterCards już po raz szósty organizuje świetną akcję dla użytkowników Twittera (a nim może zostać każdy, wystarczy się zarejestrować za darmo). Zasada działania akcji jest bardzo prosta - za pierwszy tweet oraz retweet z hashtagiem #MastercardGrazWOSP opublikowany przez danego użytkownika Twittera 13 stycznia, firma przekaże na konto WOŚP 5 zł. Wynik z zeszłego roku, to 32 851 postów, co przełożyło się na kwotę 164 255 zł. Wydaje mi się, że tym razem wynik ten będzie można przebić.

Słoneczko GG i WOŚP

Niektórzy polscy internauci zdążyli zapomnieć o GG (Gadu-Gadu), a komunikator nie dość, że wciąż ma wiernych użytkowników, to nadal włącza się w akcję WOŚP. Jak zapowiada GG, każda wpłacona złotówka na stronie www.gg.pl/wospzostanie przekazana na konto fundacji - nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. 

mBank - 100 tys. zł każdego dnia (aż do 2 mln)

Oprócz aukcji organizowanych przez mBank, z których wpływy zostaną przekazane na konto WOŚP, firma organizuje akcję specjalną "100 na 100" - polega ona na tym, że każdego dnia począwszy od 25 grudnia, aż do Finału WOŚP 2019 13 stycznia, za 100 zarejestrowanych danego dnia wpłat od klientów na koncie WOŚP, mBank przekaże na Orkiestrę dodatkowe 100 tys. złotych.

Aukcja wyjątkowego modelu Xiaomi Mi MIX 3

Xiaomi przekazało na aukcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy najnowszy egzemplarz flagowego smartfonu tej firmy, czyli Mi MIX 3 określana mianem Palace Museum Edition. To oczywiście jedyny dostępny na terenie Europy egzemplarz tego telefonu. Co istotne, wraz z telefonem zwycięzca aukcji otrzyma Złoty Numer od Play.

Obejrzyj specjalny Play Live Show

W tym przypadku, w odróżnieniu od wielu innych, nie będzie potrzebny żaden wkład finansowy z Waszej strony, ponieważ jedyne, co musicie zrobić, to o odpowiedniej porze obejerzć transmisję live programu Play Live Show. W jego trakcie zapowiadane są charytatywne licytacje oraz wywiady z gwiazdami polskiego YouTube’a, a im większa liczba widzów zobaczy program, tym więcej operator Play przekaże środków na WOŚP. Transmisja startuje w niedzielę 13 stycznia o godzinie 14:00 i potrwa do 19:00 - do obejrzenia na stronie www.playdlawosp.pl.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu