Seriale

[Aktualizacja] Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy z nowym zwiastunem

Piotr Kurek
8

Na Amazon Prime Video pojawił się materiał specjalny dotyczący serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Nie zdradza zbyt wiele, ale warto go obejrzeć.

Zaczynając w czasach względnego pokoju, śledzimy losy postaci, którym przyszło zmierzyć się ze złem powracającym do Śródziemia. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy Lindonu i zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Numenoru, aż po najdalsze zakątki mapy — oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu

- tak brzmi oficjalny opis serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, który na platformie Amazon Prime zadebiutuje 2 września. Jednak zanim będziemy mogli wrócić do Śródziemia i poznać przygody nowych bohaterów, zobaczcie nowy materiał wideo, który udostępniony został na Amazon Prime Video. Tak zwana "Zapowiedź na wyłączność" daje przedsmak tego, co czekać nas będzie w pierwszym sezonie superprodukcji, w którym występują Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman oraz Sara Zwangobani.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy na klipie promocyjnym. Nowy zwiastun w przyszłym tygodniu

Udostępniony materiał na platformie Amazon Prime Video nie pokazuje zbyt wiele, ale mamy szansę zobaczyć nowych bohaterów i bardziej znane lokacje. Jest też jedno zaskoczenie - przynajmniej dla mnie. Kto lubi Władcę Pierścieni i mieszkańców lasu Fangorn, z pewnością będzie zadowolony. Materiał zdradza też jedno - nowy zwiastun serialu zadebiutuje za kilka dni, 14 lipca. Czy dowiemy się w nim, na co spoglądają bohaterowie i co niesie ze sobą spadający meteoryt? Przekonamy się już w tym tygodniu. Nie da się ukryć, że Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy już teraz zapowiada się bardzo interesująco.

Aktualizacja 14.07

Tak jak obiecano, Amazon udostępnił właśnie najnowszy zwiastun serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy.

Akcja rozgrywa się tysiące lat przed Hobbitem oraz Władcą Pierścieni J.R.R. Tolkiena, przenosząc fanów do Drugiej Ery Śródziemia, która dał początek potężnym mocom, dzielnym bohaterom i niezłomnej nadziei. Jest to czas próby, czas powstania i upadków wielkich królestw i czas stawienia czoła najgroźniejszemu czarnemu charakterowi w literaturze Tolkiena. Mający początek w okresie względnego spokoju, serial śledzi losy zarówno znanych jak i nowych bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z wywołującym przerażenie złem, powracającym do Śródziemia. Od ponurych zakątków Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy otaczające elfią stolicę - Lindon i zapierające dech w piersiach wyspy królestwa Númenoru, do najdalszych zakątków świata. Ma to być opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu.

Zapowiedź jest dostępna w wersji oryginalnej:

oraz z polskim lektorem:

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news