Gry

Wirtualne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czas zacząć! FIFA World Cup Brazil już dostępna w Polsce.

Mateusz Budzeń
12

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czas zacząć! Niestety, ale póki co tylko w świecie wirtualnym. FIFA World Cup Brazil wczoraj oficjalnie trafiła do Polski. Serię gier FIFA wydawaną przez EA zna chyba każdy. Nowe odsłony tego symulatora piłki nożnej wychodzą co roku, a dodatkowo co dwa lata ukazu...

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czas zacząć! Niestety, ale póki co tylko w świecie wirtualnym. FIFA World Cup Brazil wczoraj oficjalnie trafiła do Polski.

Serię gier FIFA wydawaną przez EA zna chyba każdy. Nowe odsłony tego symulatora piłki nożnej wychodzą co roku, a dodatkowo co dwa lata ukazuje się specjalna edycja poświęcona Mistrzostwom Świata lub Europy. Wersja ta równie dobrze mogłaby być darmowym DLC do podstawowej wersji FIFY wydanej w danym roku. W końcu w samym silniku gry oraz oprawie wizualnej zmiany są minimalne lub w ogóle ich nie ma. Jednak firma Electronic Arts nie byłaby sobą gdyby odpuściła sobie możliwość zarobienia po raz kolejny na niemal tej samej grze. Zgodnie z tradycją w tym roku ukazuje się kolejna edycja specjalna FIFY, która tym razem poświęcona jest zbliżającym się Mistrzostwom Świata w Brazylii.

Sprzedaż gry 2014 FIFA World Cup Brazil wczoraj została oficjalnie rozpoczęta w Polsce. Najnowsza odsłona najpopularniejszego symulatora piłki nożnej została wydana tylko na konsole poprzedniej generacji. Posiadacze komputerów oraz konsol nowej generacji będą musieli zadowolić się normalną wersją FIFY 2014. Wirtualny puchar Mistrzostw Świata zdobędziemy tylko z angielskim komentarzem i napisany, ponieważ gra nie została w ogóle spolszczona.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FEfktWIrmyI
Twórcy postanowili oprócz dodania nowych licencji usprawnić samą grę pod względem technicznym. Fizyka została podrasowana dzięki czemu piłka zachowuję się teraz realistyczniej. Wpływa to na poziom trudności, teraz wykonanie idealnego podania będzie znacznie trudniejsze. Jeśli jakiś wierny kibic naszej „cudownej” reprezentacji jest zawiedzony, że odpadliśmy z eliminacji może wziąć sprawy we własne ręce i zdobyć Polską puchar Mistrzostw Świata.

Rozpoczynające się w czerwcu Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej to dla wszystkich fanów tego wspaniałego sportu wielkie święto. Do ceremonii otwarcia jeszcze trochę pozostało, więc czekając na pierwsze mecze można samemu spróbować zdobyć puchar w FIFIE World Cup Brazil. Szkoda, że gra została wydana tylko na konsole poprzedniej generacji, zwłaszcza, że ta tym razem specjalna edycja FIFY zdobyła dość dobre oceny wśród recenzentów.

Źródło: EA Polska
Grafika: [1]

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu