Windows Phone

Wiele wskazuje na to, że Windows 10 dla telefonów zobaczymy w akcji już za 2 dni

Jakub Szczęsny
Wiele wskazuje na to, że Windows 10 dla telefonów zobaczymy w akcji już za 2 dni
30

4 lutego. Data, na którą od dzisiaj pieczołowicie zacieram rączki. Kilka niezależnych źródeł donosi, że kolejną odsłonę okienek dla urządzeń mobilnych w wersji preview zobaczymy już na dniach. Jedno z nich podaje, że będzie to już całkiem niedługo, bo 4 lutego. Ale czekajcie - równie dobrze może...

4 lutego. Data, na którą od dzisiaj pieczołowicie zacieram rączki. Kilka niezależnych źródeł donosi, że kolejną odsłonę okienek dla urządzeń mobilnych w wersji preview zobaczymy już na dniach. Jedno z nich podaje, że będzie to już całkiem niedługo, bo 4 lutego.

Ale czekajcie - równie dobrze może być pewna obsuwa co do tej daty. Źródła w wypadku konkretnej daty nie są zgodne. Jedne z nich utrzymują, że będzie to od 2 do 4 tygodni po konferencji, która miała miejsce 21 stycznia. Wszystkie te rewelacje pochodzą ze strony Nokia Power User, która akurat jest jedną z pierwszych, która zazwyczaj uzyskuje takie informacje.

W dalszym ciągu nie wiadomo jednak, jak będzie wyglądać dostępność aktualizacji dla różnych urządzeń. Mam ogromne obawy co do możliwości wykonania uaktualnienia na wszystkich urządzeniach z rodziny Lumia drugiej generacji (X2X - poza 1520). Na razie wygląda to jak zabawa we wróżkę. Wcześniej osobiście pisałem Wam o tym, że Microsoft jednak udostępni Windows 10 dla wszystkich telefonów. Potem sprawa nabrała innych, nieco smutniejszych kolorów. Nastawiam się powoli na to, że rzeczywistość może okazać się nie różowa, tylko lekko brązowawa. Wiecie, o co chodzi.

W każdym razie, jak tylko pojawi się Windows 10 dla telefonów - powiadomimy Was o tym i jak najszybciej udostępnimy Was nasze pierwsze wrażenia. Pozwolę sobie przypomnieć jedynie, że jeżeli chcecie być na bieżąco z aktualizacjami w programie Windows Insider, pobierzcie tę aplikację na swoje telefony z Windows Phone.

Grafika: 1, 2

Źródło: TechRadar

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu