Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Skyrim w lodówce czy Wiedźmin 3 w Tesli? Gracze, powstańcie!

WM
Weronika Makuch
5

Muskowi wyobraźni odmówić nie można. Co byście powiedzieli na granie w Wiedźmina w Tesli?

Wszyscy wiemy, że 3 Wiedźmin 3 najlepszy. Wie o tym nawet Elon Musk. Na swoi Twitterze umieścił ankietę, w której użytkownicy mogli zdecydować, czy mieliby ochotę zagrać w najpopularniejszą wersję Redowskiego Wiedźmina dzięki Tesli. Okazuje się, że wielu uznało ten pomysł za bardzo udany.

Grosza daj Elonowi

Samo granie w gry i Tesla nie są nowym połączeniem. Pamiętacie Tesla Arcade? Dzięki niej w czasie postoju kierowca otrzymywał możliwość zagrania sobie w dobrą produkcję, między innymi w sławne Cuphead. Aby zapewnić maksymalną wygodę rozgrywki do portów USB można podłączyć standardowe pady do gier i zagrać nawet w kilka osób.

Wiadomo, że Elon Musk dużo gada i należy brać na to poprawkę. Z drugiej strony, wiemy też, że potrafi wymyślać i tworzyć naprawdę niesamowite rzeczy. W dodatku jest fanem growych rozrywek. Nikt pewnie by się nie zdziwił, gdybyśmy faktycznie otrzymali możliwość przejścia Wieśka w samochodzie.

Twój samochód potrafi mówić jak taka Tesla. Co by powiedział?

Musielibyśmy przyszykować się jednak na niezłą wyprawę, bo to przecież bardzo długa produkcja. Kierowcom odradzamy gierkowania w trakcie jazdy, nawet w momencie, gdy to auto prowadzi za nas. Tak na wszelki wypadek. Grę można za to wcisnąć do rąk niesfornym pasażerom i mieć od nich święty spokój na dług czas. Cóż, jeśli już dojdzie do tego połączenia, odbiorcy na pewno znajdą idealny sposób na zabawę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: