Antyweb Poleca

Więcej nauki na Antyweb. Poznajcie nowych autorów!

Tomasz Popielarczyk
Więcej nauki na Antyweb. Poznajcie nowych autorów!
44

Nauka i technologia od zawsze szły w parze, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Na Antyweb już wcześniej pojawiały się artykuły stricte popularnonaukowe. Teraz będzie ich więcej, bo poszerzyliśmy nasz zespół redakcyjny.

Nieustannie się rozwijamy, co skutkuje też stopniowym poszerzaniem tematyki serwisu. Technologie są w dalszym ciągu dla nas priorytetem, co jednak nie znaczy, że nie chcemy pisać też o mniej lub bardziej powiązanych z nimi kwestiach. Jedną z nich jest szeroko rozumiana nauka. Wierzymy, że na łamach Antyweb jest miejsce na tego typu publikacje i dlatego będzie ich teraz więcej. Już jest. Z początkiem lutego nasz zespół redakcyjny poszerzył się o dwie osoby. Z pewnością zauważyliście już ich teksty, bo publikują codziennie.

Marcin Hołowacz

Marcin będzie na Antyweb poruszał przede wszystkim tematy popularnonaukowe. W ostatnich tygodniach mogliście już poznać próbkę jego możliwości. Jeżeli nie, zdecydowanie zachęcam Was do tego, żebyście to nadrobili. Na szczególne uznanie, moim zdaniem, zasługują artykuły o wodzie na księżycu (a konkretnie jej braku i próbach wyjaśnienia tego stanu) czy sztucznej inteligencji, która pokonała zawodowych pokerzystów. Warto też kliknąć w teksty o Bat Bocie, komunikowaniu przez myśli, a także leczeniu słuchu syntetycznym wirusem. Wszystkie dotychczasowe publikacje Marcina znajdziecie pod TYM linkiem. Marcin sam o sobie pisze:

Mam za sobą 3 blogi, które prowadziłem hobbystycznie (2 wciąż istnieją, ale zobaczę jaka będzie ich przyszłość). Zawsze interesowałem się w dużym stopniu Wszechświatem, nauką popularną, technologią i grami. Szczególnie o tym pierwszym chcę pisać na Antyweb. Jeśli chodzi o gry, mam swoje ulubione - np. serię Dark Souls + Demon's Souls i Bloodborne. W przeszłości zagrywałem się bez opamiętania w Gothica. Przez krótki okres życia byłem też kolarzem szosowym, a później przerzuciłem się na tzw. "street riding" połączony z trialem - teraz już nic takiego nie robię.

Kamil Świtalski

Kamila już na pewno kojarzycie. To on zarządza serwisem AntyApps, a teraz również regularnie publikuje na Antyweb. Nie zabraknie oczywiście przygotowywanych przez niego i redaktorów AntyApps comiesięcznych zestawień aplikacji, które publikujemy na Antyweb. Dołączą do nich kolejne teksty - w dużej mierze powiązane z tematyką Smart Home, ale nie tylko. Kamil od kilku tygodni prowadzi fantastyczny cykl o starych grach, w ramach którego rozmawia z kolekcjonerami czy podpowiada, gdzie tanio kupować retro produkcje. Jeżeli gracie lub kiedyś graliście, nie możecie tego ominąć. Wszystkie teksty Kamila znajdziecie na TEJ stronie.

Jeżeli już teraz macie jakieś pytania lub uwagi do tekstów chłopaków, piszcie śmiało w komentarzach. Postaramy się wszyscy odpowiadać. A tymczasem wkrótce kolejne dobre wiadomości!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebnaukasmart home