Komunikatory

Nowy wygląd WhatsApp na Androida. Zobacz jak zmieni się komunikator

Kamil Świtalski
Nowy wygląd WhatsApp na Androida. Zobacz jak zmieni się komunikator
2

Komunikator WhatsApp w najnowszej wersji beta na Androida doczekał się zupełnie nowego wyglądu. Nareszcie wygląda nowocześnie!

WhatsApp od lat cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Komunikator dla wielu jest podstawowym narzędziem komunikacji z rodziną i przyjaciółmi i choć regularnie przybywa w nim funkcji, to wygląd od lat się nie zmieniał. Twórcy WhatsAppa planują jednak odświeżyć komunikator — jak będzie teraz wyglądać?

Oto nowy wygląd WhatsApp. Będzie jaśniej i czytelniej

Serwis WABetaInfo informuje o nowej wersji testowej na Androida, który oferuje nowy wygląd. Zamiast wszędobylskiej jasnej zieleni, nowy WhatsApp jest skąpany w bieli i... wygląda znacznie bardziej estetycznie. Ponadto zmienia się także ułożenie poszczególnych elementów. W górnej belce widnieją filtry, które pozwolą ekspresowo przenieść się między wiadomościami nieprzeczytanymi, a także przełączyć między tymi prywatnymi, a biznesowymi.

Źródło: https://wabetainfo.com/whatsapp-beta-for-android-2-23-18-18-whats-new/

Największą zmianą pozostaje jednak ta związana z wyglądem samej aplikacji. Zabrakło jeszcze zrzutów pokazujących jak będzie wyglądało okno samej rozmowy, ale jeżeli równie minimalistycznie — i także skąpane w bieli — to... w mojej opinii: bardzo pozytywna zmiana. Komunikator nareszcie prezentuje się nowocześnie. Ale choć tutaj mowa o wersji na Androida, to analogicznych zmian spodziewać możemy się także na iOS.

Kiedy nowy design WhatsApp trafi do wszystkich użytkowników — jeszcze nie wiadomo. Na tę chwilę dostępny jest wyłącznie w wersji beta.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu