AntywebTV

WGW 2016 - dziwnie tu pachnie, ale poziom targów wciąż światowy

PW
Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
0

Ubiegłoroczne (i debiutujące) Warsaw Games Week było świetną imprezą, druga edycja zapowiadała się na jeszcze lepszy event. Odwiedziliśmy z kamerą EXPO XXI Warszawa w czwartek przed południem - czyli jeszcze zanim pojawili się gracze, a na halach można było zobaczyć tylko media. Z jednej strony nie...

Ubiegłoroczne (i debiutujące) Warsaw Games Week było świetną imprezą, druga edycja zapowiadała się na jeszcze lepszy event. Odwiedziliśmy z kamerą EXPO XXI Warszawa w czwartek przed południem - czyli jeszcze zanim pojawili się gracze, a na halach można było zobaczyć tylko media. Z jednej strony nie mogliśmy pokazać tłumów, które pojawią się w piątek, sobotę i niedzielę - z drugiej natomiast udało się spokojnie nagrać stanowiska i pokazać Wam, co znajdziecie na tegorocznej imprezie. A trochę tego jest i z tego co widziałem, atrakcje zapowiadają się jeszcze lepiej niż rok temu.

Pewnie część z Was wybierze poznańskie PGA, inni rezerwują czas na Gamescom - ale fajnie, że udało się wpisać WGW do kalendarza polskich growych imprez na stałe. Kilka lat temu w tych samych halach odbyły się bardzo słabe Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF, które na szczęście zniknęły tak szybko, jak się pojawiły. WGW nie zniknie i jestem wręcz pewien, że za rok znów się odbędzie. A tymczasem zapraszam na naszą, myślę że dość luźną, vlogową relację.

Nasz kanał zasubskrybujecie pod tym linkiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu