AntywebTV

Zauroczyły mnie dwa mini-drony firmy Parrot

Paweł Winiarski
Kliknij, aby włączyć dźwięk
8

Miałem swego czasu wątpliwą przyjemność testować kilka tanich mini-dronów dostępnych w marketach. Jak zapewne zauważyliście, ani tekst, ani wideo nie pojawiły się na Antywebie. Powód był prosty - latanie tymi zabawkami było dramatem i nie dość, że nie sprawiało frajdy, to nie widzieliśmy sensu recen...

Miałem swego czasu wątpliwą przyjemność testować kilka tanich mini-dronów dostępnych w marketach. Jak zapewne zauważyliście, ani tekst, ani wideo nie pojawiły się na Antywebie. Powód był prosty - latanie tymi zabawkami było dramatem i nie dość, że nie sprawiało frajdy, to nie widzieliśmy sensu recenzowania tych sprzętów.

Tymczasem jakiś czas temu w moje ręce wpadły dwa mini-drony firmy Parrot - Mars z serii Airborne Cargo i Swat z serii Airborne Night. Frajdę z testowania tych dwóch zabawek miałem ogromną, a i materiał nagrywało się bardzo przyjemnie. Choć oczywiście samodzielne sterowanie mini-dronem i celowanie w niego kamerą nie należy do najłatwiejszych zadań. Jeśli szukaliście takich latających maleństw za kilka stówek, to może być dobry wybór.

Nasz kanał zasubskrybujecie tu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

drony