Gry

Weekendowa zniżka na gry – jeszcze zdążycie!

Marcin M. Drews
Weekendowa zniżka na gry – jeszcze zdążycie!
9

Zostało 15 godzin, by skorzystać ze zniżki do 85 procent na gry niezależne. Gdzie tym razem jest tak tanio? Na gog.com, gdzie w atrakcyjnych cenach czeka 19 znakomitych tytułów! Wszyscy wiemy, że produkcje spod znaku indie nie przypadna do gustu każdemu. Gog.pl oferuje jednak spory pakiet, z któr...

Zostało 15 godzin, by skorzystać ze zniżki do 85 procent na gry niezależne. Gdzie tym razem jest tak tanio? Na gog.com, gdzie w atrakcyjnych cenach czeka 19 znakomitych tytułów!

Wszyscy wiemy, że produkcje spod znaku indie nie przypadna do gustu każdemu. Gog.pl oferuje jednak spory pakiet, z którego możemy dowolnie wybierać, a kilka tytułów to absolutne perły.

Machinarium

Gra twórców kultowego Samorost. Niezwykła wręcz, ręcznie malowana przygodówka 2D, w której sterujemy sympatycznym robotem. Cyfrową edycję kolekcjonerską kupimy za 1,99$! W pakiecie ścieżka dźwiękowa, materiały "behind the scenes", szkice, tapety i inne.

Hotline Miami

Kontrowersyjna, brutalna i niesamowicie popularna gra akcji, która kojarzyć się może nieco z pierwszym GTA. Tu cena jest nieco wyższa, bo wynosi 2,49$. Za to w stosunku do nominalnej oszczędzamy aż 7,50$!

To The Moon

Przepiękna, chwytająca za serce gra przygodowa, która podbiła świat i wycisnęła łzę z największych nawet twardzieli! To historia umierającego staruszka, którego największym marzeniem zawsze było dostać się na Księżyc. Więcej nie powiem na wypadek, gdyby część z Was nie miała nigdy do czynienia z tym tytułem. A zagrać weń trzeba koniecznie! Cena to 1,99$, a w pakiecie dodatkowe atrakcje - m. in. wybrana muzyka z gier studia Freebird Games.

Miasmata

Niezwykle ciekawa gra przygodowa w trybie FPP. Wcielamy się w postać naukowca, który eksploruje tajemniczą wyspę w poszukiwaniu lekarstwa na chorobę, która go dotknęła. Grę wraz z soundtrackiem kupimy za 2,99$.

Kalisz krzyczy: więcej, więcej!

I jest więcej. Pełną ofertę możecie przejrzeć tutaj. Ale spieszcie się, bo niewiele czasu zostało!

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

GryIndiegog