Gry

Nowy Uncharted, sequel Heavenly Sword i grywalne The Order: 1866. Wycieki dotyczące konferencji Sony na E3

Kamil Ostrowski
Nowy Uncharted, sequel Heavenly Sword i grywalne The Order: 1866. Wycieki dotyczące konferencji Sony na E3
8

Co takiego Japończycy planują na E3? Pewne źródła wiedzą i nie zawahają się tej wiedzy udostępnić. Część informacji została rzekomo potwierdzona u innych osób, także stężenie "wyssania z palca" nieco zmalało. Warto więc spojrzeć i pospekulować, co takiego producent PlayStation pokaże w lipcu....

Co takiego Japończycy planują na E3? Pewne źródła wiedzą i nie zawahają się tej wiedzy udostępnić. Część informacji została rzekomo potwierdzona u innych osób, także stężenie "wyssania z palca" nieco zmalało. Warto więc spojrzeć i pospekulować, co takiego producent PlayStation pokaże w lipcu.

Na forum NeoGaf, gdzie często można znaleźć rozmaite przecieki (nierzadko okazujące się później prawdą), pojawił się post, w treści którego znaleźć można wiele informacji na temat konferencji Sony na E3. Poniżej kilka potwierdzonych dodatkowo przez autora wycieku:

  • Zaprezentowany zostanie 3-minutowy zwiastun nowego Uncharted, wraz z ujęciami z gry. Planowana data premiery to lato 2015
  • Media Molecule pracuje nad projektem związanym z goglami wirtualnej rzeczywistości, czyli z projektem Morpheus. Ma to być flagowa produkcja dla tego akcesorium pozwalająca na tworzenie światów 3D.
  • Nowa gra Guerilla Games to RPG dla hardkorowych graczy
  • Sony Japan Studios pokaże dwie, albo trzy nowe produkcje. Wśród nich Project Beast (coś a’la Demon Souls), The Last Guardian na Play Station 4. Trzeci tytuł pozostaje tajemnicą.

Jeżeli natomiast chodzi o informacje niepotwierdzone, to wśród najciekawszych trzeba wymienić:

  • Teaser God of War 4
  • Gra na wyłączność dla PS4 od Ninja Theory – prawdopodobnie chodzi o Heavenly Sword 2
  • Szykuje się wielkie DLC dla inFAMOUS: Second Son

Pojawia się także parę mniejszych informacji – zainteresowanych odsyłam do odpowiedniego wątku.

Pojawiają się głosy w sieci, że te rewelacje są zbyt dobre, żeby były prawdziwe. Osobiście uważam wręcz przeciwnie: to dokładnie to, czego powinniśmy się spodziewać. Przypomnijmy – Sony nie dostarczyło do tej pory wiele na PlayStation 4, a sprzęt jest na rynku już pół roku z okładem. Dodajmy do tego fakt, że przecież na część z tytułów „zajawionych” w postaci teaserów przyjdzie nam jeszcze poczekać, i to dłużej niż rok. Byłbym zawiedziony, gdyby Sony przywiozło do Los Angeles mniej, niż wymieniono w przecieku. Przydałyby się w końcu jakieś poważne powody, dla których warto PlayStation 4 kupić.

Do Electronic Entertainment Expo, największych na świecie targów gier wideo, które co roku odbywają się w amerykańskim Los Angeles, został nieco ponad miesiąc. Tegoroczna edycja planowana jest na dni 10-12 czerwca i odbędzie się jak zwykle, w Los Angeles Convention Center. Jeżeli przypadkiem znajdziecie się w Mieście Aniołów, to muszę Was rozczarować – wstęp na targi mają tylko osoby do tego uprawnione, a więc dziennikarze i przedstawiciele biznesu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu