LG

WebOS na telewizorze LG OLED. Oto najciekawsze funkcje i możliwości

Tomasz Popielarczyk
WebOS na telewizorze LG OLED. Oto najciekawsze funkcje i możliwości
22

Systemy operacyjne w telewizorach odgrywają coraz bardziej istotną rolę podczas decydowania o zakupie. Jak pod tym względem prezentuje się LG? Co potrafi ich platforma WebOS i dlaczego warto się nią zainteresować?

Burzliwa historia WebOS najwyraźniej wyszła tej platformie na dobre. Dziś jest to rozbudowany i funkcjonalny system operacyjny, po który LG sięga nie tylko podczas produkowania nowych telewizorów. Na CES 2017 zobaczyliśmy m.in. lodówki pracujące pod jego kontrolą, a na ubiegłorocznym  MWC - inteligentny zegarek. Widać zatem, że rozwiązanie to ma niesamowity potencjał i w przyszłości może stać się fundamentem całego portfolio tej firmy - zarówno w kategorii IT jak i RTV czy AGD.

Koreańczycy stale inwestują w rozwój swojego oprogramowania, co przekłada się na nowe funkcje oraz poszerzane możliwości. My przyjrzeliśmy się działaniu WebOS 3.0 na telewizorze LG OLED B6. Na wideo zobaczycie najważniejsze funkcje, możliwości oraz interfejs systemu. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem telewizora lub chcecie po prostu być na bieżąco z tym, co dzieje się w tym segmencie, zdecydowanie zachęcam do obejrzenia.

-

Materiał powstał we współpracy z firmą LG

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

LGWebOstelewizorOLEDSmartTV