Gry

Watch Dogs przez najbliższych kilka dni do zgarnięcia za darmo!

Kamil Świtalski
13

Lubicie darmowe gry, które mogą być wasze w... dosłownie kilka kliknięć? No to proszę, Ubisoft przez najbliższych kilka dni udostępnia za darmo Watch Dogs!

Darmowy Watch Dogs tylko do 13 listopada!

Duże firmy w ostatnich miesiącach rozpieszczają nas w kwestii darmowych gier, które rozdają na swoich platformach. Regularnie mamy szansę załapać się na jakiś większy lub mniejszy tytuł, wśród których nie brakuje także prawdziwych klasyków (pamiętacie że ostatnio można było w ten sposób zgarnąć Civilization III w kompletnym wydaniu?). Teraz Ubisoft poprzez swoją platformę Uplay serwuje pierwszą część wciągającej zabawy w otwartym świecie — Watch Dogs.

Jak pobrać darmowy Watch Dogs?

Aby móc cieszyć się darmową grą, niezbędne będzie... konto w usłudze Uplay. Następnie wchodzimy na specjalną stronę promocyjną i za pośrednictwem dosłownie paru kliknięć, dodajemy ją do naszego konta. Warto jednak się pospieszyć, oferta nie będzie trwać wiecznie. Zaczyna się 7. listopada 2017 17:00, a kończy 13. listopada 2017 17:00 — mamy zatem okrągły tydzień, na zgarnięcie produkcji.

Jeżeli nie mieliście jeszcze szansy zagrać, to czas nadrobić zaległości!

Watch Dogs zadebiutowało na rynku w 2014 roku — dwa lata później doczekało się świetnej kontynuacji, która poprawiała sporo grzeszków pierwszej części. Mimo wszystko to jedna z tych produkcji, które warto znać i mieć w swojej kolekcji. Ogromne Chicago tylko czeka na naszą wizytę i namieszanie w jego strukturach.

(...) gdy już przymkniemy oko na fakt, że zdolny haker wybija zastępy służb bezpieczeństwa, okaże się, że raz po raz będziemy się, tak zwyczajnie, dobrze bawić. Rozwinięcie drzewka umiejętności związanych z możliwościami naszego smartfona sprawi, że po krótkim czasie będziemy otwierać bramy, wysadzać studzienki, rozstawiać kolczatki i zmieniać organizację ruchu.

Dużo rozwałki, dużo hakowania i... masa frajdy — mimo pewnych niedociągnięć. Brzmi jak plan na długie jesienne popołudnia, prawda?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu