Startups

Warsztaty Spinowe po raz kolejny zawitają do Warszawy!

Paweł Aleksandruk
Warsztaty Spinowe po raz kolejny zawitają do Warszawy!
5

Jakiś czas temu pisałem o warsztatach SPIN_basics. Dziś otrzymałem wiadomość, że kolejna edycja zbliża się wielkimi krokami - 1 i 2 lipca 2013 i tym razem warsztaty będą DARMOWE! Oczywiście nie dla wszystkich, ale wybrańcy, czyli 10 szczęśliwych zespołów może liczyć na wartościowe szkolenie. Wystarc...

Jakiś czas temu pisałem o warsztatach SPIN_basics. Dziś otrzymałem wiadomość, że kolejna edycja zbliża się wielkimi krokami - 1 i 2 lipca 2013 i tym razem warsztaty będą DARMOWE! Oczywiście nie dla wszystkich, ale wybrańcy, czyli 10 szczęśliwych zespołów może liczyć na wartościowe szkolenie. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do środy 26 czerwca 2013 do godziny 24:00, który znajduje się na stronie Spinschool.co i jeśli zainteresujesz swoim pomysłem zespół Spinu, możesz liczyć na wejściówkę, na pewno nie pożałujesz.

Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi, kilka słów wyjaśnienia.

Spin to cykliczne warsztaty starupowe, które są prowadzone przez ludzi którzy na co dzień zajmują się profesjonalnie różnymi dziedzinami związanymi z biznesem, inwestowanie i starupami. Zazwyczaj warsztaty odbywają się w Krakowie, ale już po raz drugi zawitają do Warszawy. Ludźmi odpowiedzialnymi za warsztaty są: Agnieszka Skala, Piotr Wilam oraz Marek Kapturkiewicz. W poprzednim tekście już przedstawiłem te barwne postacie, więc nie będę się zbytnio powtarzał. A wszyscy, którzy na poważnie myślą o startupie w naszym kraju i czytają lub interesuje się tematyką powinni już przynajmniej co nieco na ich temat wiedzieć.

Co to jest SPIN_basics?

To dwudniowy intensywny kurs oparty o autorską metodologię i narzędzia: 4 filary, które zbudowane zostały na podstawie doświadczeń jakie Spin stosuje do analizy rozwijających się przedsięwzięć biznesowych - od pomysłu aż po dojrzałą firmę.

Szkolenie jest przeznaczone dla obecnych i przyszłych przedsiębiorców:

 • osób z pomysłem na biznes, chcących dopracować swój projekt oraz podjąć decyzję o założeniu swojego startupu,
 • przedsiębiorców na wczesnym etapie rozwoju projektu, którzy chcą rozwinąć swój biznes oraz poznać rozwiązania kluczowych problemów dotykających przedsiębi orców.
 • przedsiębiorców będących na dalszych etapach rozwoju, chcacych uzyskać nowe spojrzenie na swój biznes oraz impuls do dalszego rozwoju firmy
 • Dzięki SPIN_basics:

 • poznasz narzędzie, dzięki któremu dokonasz głębokiej analizy swojego projektu
 • zgromadzisz cenny feedback od mentorów i innych uczestników warsztatu
 • będziesz miał szansę zdobycia ciekawych kontaktów - networking przede wszystkim;)
 • Na tych warsztatach będziesz miał okazję przetestować swoją koncepcję, nie ważne czy masz dopiero pomysł, czy już jesteś w trakcie jego realizacji, czy może posiadasz już dobrze prosperującą firmę. Na warsztatach na których byłem, uczestnicy byli na różnych etapach rozwoju, ale każdy wyniósł z nich nową, przydatną wiedzę, oraz ciekawe pomysły na rozwój.

  Nie przegap tej okazji, bo warto z niej skorzystać, aby przeanalizować swoją koncepcję biznesową wraz z mentorami i inwestorami, którzy posiadają cenną wiedzę popartą latami doświadczeń i chcą się nią z wami podzielić. Zarejestruj się już dzisiaj, wypełniając formularz na stronie Spinschool.co, a na pewno nie pożałujesz, tym bardziej że ta edycja nic nie będzie Cię kosztowała!
  Zapraszam.

  Foto: holysheep

  Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

  Więcej na tematy:

  Startupwarsztaty