Gry

Kolejne premiery Blizzarda na GOG-u. W sklepie zawitały dwie pierwsze części Warcrafta

Piotr Kurek
Kolejne premiery Blizzarda na GOG-u. W sklepie zawitały dwie pierwsze części Warcrafta
2

Po niespodziewanej premierze pierwszej odsłony Diablo w serwisie GOG, przyszła pora na kolejne klasyczne tytuły Blizzarda. Do sklepu trafiły dwie fantastyczne pozycje.

25 lat temu premierę miała pierwsza gra z uniwersum Warcrafta. To idealny czas dla wszystkich, którzy nie mieli okazji sprawdzić dwóch klasycznych pozycji od studia Blizzard. GOG, jako pierwsza platforma cyfrowa, do swojej oferty dołączyła Warcraft: Orcs and Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition z dodatkiem Beyond the Dark Portal. To kolejna po Diablo premiera tytułów, które do tej pory nie były dostępne w legalnej dystrybucji cyfrowej. Dodatkowo pozbawione są DRM.

Wejdź do świata Warcrafta, mitycznej krainy, w której opętani żądzą krwi orkowie i szlachetni ludzie walczą o przetrwanie i dominację. Korzystając z pomysłowego uzbrojenia i potężnej magii, te dwie frakcje ścierają się w walce, w której liczy się spryt, intelekt oraz brutalna siła.

Tak o pierwszym Warcrafcie pisze GOG. Wydana oryginalnie w 1994 gra strategiczna doczekała się jedynie drobnej aktualizacji umożliwiającej uruchomienie jej na współczesnych komputerach dzięki emulatorowi systemu DOS — DOSBox.

Wróć do Ery Chaosu i tocz bój z orkami oraz ludźmi kontrolowanymi przez prawdziwych graczy. Wykorzystaj te same umiejętności i nieustraszoną wytrwałość, która zapewniła ci sukces podczas grania w Warcraft: Orcs and Humans. Czas na ostateczny test twoich umiejętności podczas najbardziej epickich starć w historii Warcrafta II.

Kupując Warcraft II na GOG-u otrzymujemy dwie wersje do uruchomienia z launchera: klasyczną oraz zmodernizowaną. Pierwsza oferuje grafikę SVGA, tryb wieloosobowym przez sieć LAN i system dobierania graczy przez Battle.net, który wymaga dodatkowych zmian w ustawieniach sieciowych. Druga wersja to przystosowana do dzisiejszych standardów gier na PC pozycja, z natychmiastową obsługą Windows 10, grą wieloosobową przez LAN, i wsparciem wysokich rozdzielczości poprzez przeskalowanie w górę z odpowiednim formatem obrazu.

Za paczkę Warcraft I & II Bundle zapłacicie w chwili obecnej 51,99 zł. Pojedynczo, tytuły kosztują odpowiednio 19,99 zł za Warcraft: Orcs and Humans i 34,99 zł za Warcraft II Battle.net Edition.

Źródło: informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu