Telekomy

Oto wakacyjne pakiety internetu u polskich operatorów. Jest sporo gigabajtów!

Grzegorz Ułan
Oto wakacyjne pakiety internetu u polskich operatorów. Jest sporo gigabajtów!
22

Wakacje, to co rok okazja dla operatorów w prześciganiu się w oferowanych paczkach danych, do wykorzystania na urlopach, koloniach czy innych wyjazdach.

Wiadomo, to czas wzmożonego wykorzystania transferu danych do dzielenia się przeżyciami wakacyjnymi ze znajomymi, wysyłaniem zdjęć czy filmików. Operatorzy przygotowują więc na ten czas specjalne paczki danych dla swoich klientów, w atrakcyjnych cenach, zwykle są to klienci ofert na kartę.

6 GB za 6 zł na wakacje od Orange

Jednym z operatorów, który, co roku oferował taką promocję, był Orange, na tyle przyzwyczaił klientów do niej, że w tym roku sami zaczęli się dopytywać o nią.

Niestety, jeszcze nic w tym temacie Orange nie ogłosił. Choć można podciągnąć pod to promocję, która obowiązuje właśnie do końca wakacji, gdzie za doładowanie 200 zł można otrzymać 1410 GB transferu danych. Doładowanie jest ważne przez 5 miesięcy, więc jeśli ktoś korzysta z oferty Orange Free, wydaje się ona korzystna. Za 40 zł miesięcznie, które możemy przeznaczyć na rozmowy i wiadomości, dodatkowo przez 5 miesięcy mamy dostępne 300 GB na miesiąc.

Wakacyjny wypas od Virgin Mobile

Virgin Mobile udostępnił promocję dla swoich klientów, w której za 9 zł można dostać dodatkowe 10 GB transferu danych. Aby aktywować ten bonus wystarczy wpisać w telefonie kod *222*1# i zatwierdzić słuchawką.

Oczywiście konieczne jest posiadanie w tym momencie na saldzie minimum te 9 zł, by bonus się aktywował. Pakiet jest ważny 30 dni.

Ciesz się 10 GB przez 30 dni lub zgodnie z ważnością pakietów #WSZYSTKO albo #FREEMIUM (jeżeli z nich korzystasz). Dlatego #WAKACYJNY_WYPAS najkorzystniej jest włączyć zaraz po aktywacji pakietu #WSZYSTKO lub #FREEMIUM.

Pakiet można aktywować ponownie po tych 30 dniach, czyli łącznie do wykorzystania będzie 20 GB przez całe wakacje.

11 GB za 8 zł w Mobile Vikings

1 GB więcej i 1 zł taniej zaoferował dziś Mobile Vikings. Zresztą to też cykliczna oferta, podobna była dostępna w zeszłym roku. W tym roku można ją aktywować dwa razy ze środków dostępnych na saldzie.

Bartek Grabowski, Dyrektor ds. Marketingu Mobile Vikings:

Wakacje to czas, w którym dodatkowe gigabajty z pewnością przydadzą się naszym Vikingom. Transferu wystarczy na wysyłanie snapów, przeglądanie i wrzucanie fotek na Insta, scrollowanie fejsa i całą masę innych rzeczy. Jesteśmy operatorem, który od zawsze mocno stawia na internet, dlatego kiedy tylko jest na to okazja proponujemy swoim użytkownikom nowe, lepsze warunki korzystania z naszych usług. Liczymy na to, że paczka 11 GB za 8 zł, tak jak w ubiegłym roku, będzie się cieszyć dużą popularnością.

Aby aktywować ten pakiet wystarczy zalogować się na stronie operatora lub przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App i aktywować tę ofertę

Zakręcone Giga w Play

Play dla klientów ofert na kartę ma promocję połączoną z lodami Big Milk, w której po zakupie loda w Żabce lub Fresh Market, dostajecie wydruk z kodem, który trzeba wprowadzić na stronie https://www.zakreconegiga.pl.

Jeden kod to 1 GB, w promocji tej można wykorzystać 8 kodów w miesiącu, więc łącznie do dyspozycji można zgarnąć 8 GB transferu danych. W odróżnieniu od pozostałych promocji, ta trwa tylko do końca lipca.

Photo: Syda_Productions/Depositphotos.


Jeśli pojawią się jakieś nowe promocje wakacyjne, będziemy aktualizować ten wpis, więc jeśli czekacie na jakąś promocje u swojego operatora, zerknijcie tu czasem:).

Aktualizacja 29.06.07

Play zaprezentował wakacyjne promocje w ofertach na kartę - Play ma dla Was niespodzianki na wakacje! Warto mieć ofertę na kartę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu