Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Moje przemyślenia

W skrócie i nie na temat.

GM
Grzegorz Marczak
2

Na początku zacznę od tego iż nowe warszawskie lotnisko mimo wyglądu nie nadaje się do obsługi pasażerów. Na bagaż czekałem ok. 40 minut i to nie był rekord bo pasażerowie z innego lotu czekali ponad godzinę i w końcu wszyscy gromadnie postanowili zgłosić zaginięcie bagażu (dobrze, że nie zginął im...

Na początku zacznę od tego iż nowe warszawskie lotnisko mimo wyglądu nie nadaje się do obsługi pasażerów. Na bagaż czekałem ok. 40 minut i to nie był rekord bo pasażerowie z innego lotu czekali ponad godzinę i w końcu wszyscy gromadnie postanowili zgłosić zaginięcie bagażu (dobrze, że nie zginął im samolot).

Jeśli chodzi o ciekawostki z polskiego internetu to wydarzyło się kilka ciekawych rzeczy, przede wszystkim Interia dość mocno się uaktywniła i uruchomiła kolejny serwisy bazujący na znajomych czyli grupy. Każdy kto posiada konto w serwisie znajomi może od teraz założyć grupę która będzie zrzeszać ludzi o wspólnych zainteresowaniach, wspólnym pochodzeniu, z tej samej uczelni itp.

Nasze dziennikarstwo obywatelskie odkrywa wiezowiec.net (bardzo podoba mi się wzmianka o zmęczenie komercyjnymi portalami) – wprawdzie na razie strona jeszcze nie istnieje ale pod adresem wiezowiec.net można zobaczyć czym będzie nowy serwis. (ps. bardzo podoba mi się wzmianka o zmęczenie komercyjnymi portalami).

W między czasie wykop.pl przeniósł się na swój własny serwer – można powiedzieć tylko jedno – nareszcie. Swoją drogą zaczynam zastanawiać się czemu wykop nie wprowadza nowych funkcjonalności które np. prezentuje digg.

Grono zaliczyło ostatnio wpadkę, dla mnie rozmiar tego co się stało nie był tak duży jednak kolejny raz dzięki naszym obywatelskim detektywom przybrał on miarę tragedii narodowej.

Na koniec dla wszystkich, specjalistów od css-a zebrane w jednym miejscu najciekawsze css-owe sztuczki – warto dodać to miejsce do delicji

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: