Moje przemyślenia

Spotkajmy się na innowatorium.

GM
Grzegorz Marczak
4

Zawsze preferowałem kontakt osobisty nad pisanie komentarzy, komunikatory czy telefon. Internet ma to do siebie, że można poznać dużo ciekawych ludzi lecz okazja do spotkania ich osobiście jest rzadkością. Piszę o tym dlatego iż bardzo podoba mi się idea „innowatorium” czyli spotkań na temat proj...

Zawsze preferowałem kontakt osobisty nad pisanie komentarzy, komunikatory czy telefon. Internet ma to do siebie, że można poznać dużo ciekawych ludzi lecz okazja do spotkania ich osobiście jest rzadkością.

Piszę o tym dlatego iż bardzo podoba mi się idea „innowatorium” czyli spotkań na temat projektów interaktywnych (brr.. brzmi jak slang marketingowy) a w szczególności powiązanych z trendem web 2.0. Spotkania te były by organizowane w formie barcamp – więcej o formule można poczytać na stronie firmy webkwadrat.pl

Myślę, że warto spotkać się od czasu do czasu i porozmawiać o wielu sprawach o których piszemy na blogach i o tych o których nie piszemy. Bardzo ciekawy jestem jak taki pomysł się przyjmie, mam nadzieje że spotkania takie dojdą do skutku i będzie można spotkać się osobiście i wymienić poglądy przy kuflu piwa.

Mam również nadziej iż takie spotkania będą miały inny charakter niż konferencje organizowane przez inwestorów (dla inwestorów) na których powtarzane są wszystkim dobrze znane fakty i rozważane są rzeczy ważne z punktu widzenia dużych portali.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: