Ciekawe strony

Interia podaje książki.

Grzegorz Marczak
Interia podaje książki.
5

W chwili obecnej jestem poza granicami kraju i mam nieco utrudniony dostęp do Internetu ale nie nawet w takiej sytuacji nie da się przegapić takiej nowinki. Otóż nie wiem czy wielu z was zauważyło ale serwis podaj.net stał się częścią portalu interia . Jednocześnie serwis nadal funkcjonuje pod dome...

W chwili obecnej jestem poza granicami kraju i mam nieco utrudniony dostęp do Internetu ale nie nawet w takiej sytuacji nie da się przegapić takiej nowinki. Otóż nie wiem czy wielu z was zauważyło ale serwis podaj.net stał się częścią portalu interia . Jednocześnie serwis nadal funkcjonuje pod domeną podaj.net - oznacza to iż podaj i interia zawarły umowę o współpracy na bazie której podaj.net udostępniło interii swój serwis.

Podaj.net od samego początku uważałem za bardzo ciekawy serwis który dawał użytkownikowi realną wartość w postaci możliwości wymiany książek. Wprawdzie sam wygląd serwisu nie był zbyt zachęcający do korzystania z niego (zresztą autor tak jak i ja swojego czasu poszukiwał grafika) ale jak widać w dobrym serwisie z ciekawym pomysłem wygląd nie przeszkadzał aż tak bardzo użytkownikom.

Co zyska serwis z połączenia czy też przejęcia przez interię - moim zdaniem bardzo wiele, osobiście uważam iż interia jest jednym z portali który bacznie obserwuje serwisy społecznościowe i skutecznie wdraża najciekawsze rozwiązania z tego trendu.

W ostatnich tygodniach można obserwować coraz większe zainteresowanie serwisami społecznościowymi ze strony dużych inwestorów lub portali (biznes.net i MCI , wrocek.pl i gazeta a teraz podaj.net z interną).

W każdym razie autorowi podaj.net należy pogratulować sukcesu (bo współpraca z dużym portalem jest niewątpliwe sukcesem dla małego serwisu) oraz życzyć powodzenia w kolejnych projektach które jak wiemy realizuje.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu