Ciekawe strony

W końcu kompletna porównywarka i wyszukiwarka produktów w polskim internecie

Grzegorz Ułan
W końcu kompletna porównywarka i wyszukiwarka produktów w polskim internecie
19

Znane nam obecnie porównywarki cen to w głównej mierze proste przeszukiwanie ofert dostępnych w sieci sklepów internetowych. Często to tylko jeden z elementów naszych poszukiwań wybranych do zakupu produktów. Z porównywarek przechodzimy do osobnego przeszukiwania serwisów aukcyjnych czy ogłoszeniowy...

Znane nam obecnie porównywarki cen to w głównej mierze proste przeszukiwanie ofert dostępnych w sieci sklepów internetowych. Często to tylko jeden z elementów naszych poszukiwań wybranych do zakupu produktów. Z porównywarek przechodzimy do osobnego przeszukiwania serwisów aukcyjnych czy ogłoszeniowych, w różnej kolejności w zależności od naszych preferencji.

Dziś otrzymaliśmy informację o serwisie Notanio.pl, który chce skupić w sobie wszystkie dostępne w sieci oferty (zastrzegają, że zawsze aktualne).

Osobiście najbardziej zainteresowała mnie opcja przeszukiwania serwisów ogłoszeniowych. Sprawdziłem na kilka haseł - działa bez zarzutu. Zobaczymy przy dłuższym korzystaniu czy projekt da radę zastąpić obecne na rynku porównywarki cen. Na razie wygląda to obiecująco.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

aukcjesklepy internetowe