Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Telekomy

Sony PlayStation 4 za 36 zł w Red Bull MOBILE!

GU
Grzegorz Ułan
79

To będzie prawdziwy hit dla fanów tej konsoli. Jeśli jeszcze nie masz, a planujesz zakup Sony PlayStation 4, do tego poszukujesz nowej oferty no limit, zajrzyj koniecznie na strony Red Bull MOBILE. Pierwszy tę informację podał SpidersWeb, po chwili oferta zniknęła. Okazuje się, że tylko na chwilę...

To będzie prawdziwy hit dla fanów tej konsoli. Jeśli jeszcze nie masz, a planujesz zakup Sony PlayStation 4, do tego poszukujesz nowej oferty no limit, zajrzyj koniecznie na strony Red Bull MOBILE.

Pierwszy tę informację podał SpidersWeb, po chwili oferta zniknęła. Okazuje się, że tylko na chwilę i znowu jest dostępna. Mamy tu 2 opcje cenowe do wyboru, a mianowicie abonament za 49 zł, w tym przypadku za konsolę zapłacimy 36 zł.

Druga opcja to abonament za 69 zł, tutaj cena konsoli to tylko 6 zł.

Trudno powiedzieć, jak długo będzie dostępna ta oferta, podejrzewam, że do wyczerpania zapasów, więc kto pierwszy ten lepszy!:) Oferta dostępna dla przenoszących numer (oprócz klientów Play) oraz dla nowych klientów.

Aktualizacja

W tej chwili ponownie promocja została wstrzymana, po kliknięciu w zamówienie pojawia się komunikat: "Przepraszamy, to urządzenie jest chwilowo niedostępne." Miejmy nadzieję, że znowu się pojawi. Zainteresowanie zapewne spore, mogą na tym dużo zyskać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile