Felietony

Valhalla.pl szykuje się do kolejnego zmartwychwstania - pamiętacie jeszcze ten serwis?

Grzegorz Marczak
Valhalla.pl szykuje się do kolejnego zmartwychwstania - pamiętacie jeszcze ten serwis?
38

Valhalla.pl to dla mnie kultowy serwis o grach w internecie. Kiedyś był chyba jedyny i największy, ale to było w czasach przed gry-online.pl. Wyróżniał się przede wszystkim dobrym tekstami i społecznością. Późniejsze próby reinkarnacji Valhalla, łącznie z tą obecną niestety nie były udane. No ale...

Valhalla.pl to dla mnie kultowy serwis o grach w internecie. Kiedyś był chyba jedyny i największy, ale to było w czasach przed gry-online.pl. Wyróżniał się przede wszystkim dobrym tekstami i społecznością. Późniejsze próby reinkarnacji Valhalla, łącznie z tą obecną niestety nie były udane. No ale Adam Jesionkiewicz się nie poddaje i zapowiada, że w Q2 2012 zobaczymy nową wersję (to będzie chyba ostatnia próba z V).

Pokazał też na Facebooku pierwsze screeny (inspirację widać gołym okiem). Widać na nich, że V nie będzie już serwisem tylko o grach, agresywne kolory oraz niektóre obrazki wskazują, iż znajdzie się tam miejsce na gadżety, gry mobilne i nawet trochę lifestylu. Nowy layout to też zupełne przeciwieństwo dotychczasowej Valhalla, która mimo, iż z dobrymi merytorycznymi tekstami, jednak nie zdołała przebić się do świadomości internautów. Mam tylko taką cichą nadzieje, że nie trzeba będzie za bardzo spłaszczać treści, aby w tej kategorii serwisów internetowych odnieść sukces.

Mimo wszystko moim zdaniem brakuje miejsca gdzie dorosły gracz może poczytać dobre materiały o komputerowej rozgrywce. Portale growe to w dzisiejszych czasach ładowanie 20 newsów na godzinę w których treści jest jak na lekarstwo a często jej nie ma w ogóle. Kończy się na tytule i filmiku z trailerem gry.

Trzymam kciuki za kolejne zmartwychwstanie Valhalla - mam nadzieję, że to będzie udane. Tymczasem możemy zobaczyć kilka screenów z nowej wersji. Podobają się wam?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Gry