Ciekawe strony

Podpisz mnie i zgarnij 50£. Czekamy na polski odpowiednik

Grzegorz Ułan
Podpisz mnie i zgarnij 50£. Czekamy na polski odpowiednik
18

Po sukcesie Demotywatorów w polskim Internecie namnożyło nam się podobnych serwisów. Jedne z mniejszym, drugie z większym powodzeniem funkcjonują w sieci. Przepływ użytkowników między nimi spowodowany jest raczej zasadami tam funkcjonującymi, niż ideom im przyświecającym. Przyznam, iż nie spotkał...

Po sukcesie Demotywatorów w polskim Internecie namnożyło nam się podobnych serwisów. Jedne z mniejszym, drugie z większym powodzeniem funkcjonują w sieci. Przepływ użytkowników między nimi spowodowany jest raczej zasadami tam funkcjonującymi, niż ideom im przyświecającym.

Przyznam, iż nie spotkałem się z podobnym pomysłem, na jaki wpadli twórcy serwisu Caption.me. Są śmieszne obrazki, jest społeczność, która je ogląda i komentuje.

Z jedną tylko różnicą - to użytkownicy podpisują te zdjęcia. Każdą propozycję można skomentować i zagłosować na nią. Co więcej można przy tym wygrać 50£.

Z informacji tam zamieszczonych wynika, iż między 1 lutego, a 1 marca, zwycięzcę wybiera twórca serwisu. Podejrzewam, że wcześniej był to wybór komentujących, a po pierwszym marca wprowadzone zostaną nowe zasady, eliminujące nadużycia, które zapewne się pojawiały wcześniej:).

Dodatkowym motywatorem dla użytkowników są statystyki i rankingi w kategorii podpisujących, głosujących oraz wygrywających. Na pierwszym miejscu jest użytkownik z dwoma nagrodzonymi podpisami.

Jak dla mnie świetny pomysł. Odpowiednie przygotowanie serwisu, ciekawy interfejs, dodatkowe opcje i sukces murowany w chłonnym w podobnych klimatach rynku polskim:)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu