Felietony

Teraz albo drożej

Grzegorz Marczak
Teraz albo drożej
2

Dziś jest przed ostatni dzień kiedy można kupić wejściówkę na Generation Mobile 2012 w super cenie czyli za 699 PLN. Od Marca cena wraca do poziomu 799 PLN. Jeśli więc ktoś z was się wybiera to teraz jest dobry moment na rejestracje. Później będzie drożej :) Dlaczego warto? Pokazujemy to w pr...

Dziś jest przed ostatni dzień kiedy można kupić wejściówkę na Generation Mobile 2012 w super cenie czyli za 699 PLN. Od Marca cena wraca do poziomu 799 PLN. Jeśli więc ktoś z was się wybiera to teraz jest dobry moment na rejestracje. Później będzie drożej :)

Dlaczego warto?

Pokazujemy to w programie i po zaproszonych gościach. Wśród prelegentów będzie między innymi Sasha Tueni, który przez dwa lata pracował nad mobilnym Facebokiem zajmując się strategią wdrażania i rozwoju. Podczas GM2012 przedstawimy też świetny raport odnośnie naszej mobilnej bankowości nie wspominając już o wynikach dedykowanego badania jakie przygotowujemy przy współpracy z Gemius i PBI. Do tego wszystkiego będą jeszcze wyniki konkursu gdzie pokażemy dobre mobilne aplikacje w 3 kategoriach (Android, iOS i WP7). Partnerem Konkursu na najlepszą aplikację jest Grupa Allegro!

Gwarantujemy więc dwa dni świetnych merytorycznych prezentacji oraz dobrą imprezę i przede wszystkim miejsce na profesjonalny networking.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu