Startups

Uwaga uruchamiam blog ! - serwis będzie później.

Grzegorz Marczak
Uwaga uruchamiam blog ! - serwis będzie później.
19

W dzisiejszych czasach jak widać już samą ideę tworzenia nowego serwisu promuje się przez notki prasowe. Niedawno dostałem informacje o starcie bloga developerskiego serwisu Bushibo.com - ma to być wirtualny świat jak i "platforma wyspecjalizowanych narzędzi pomocnych w biznesie" (cokolwiek to znacz...

W dzisiejszych czasach jak widać już samą ideę tworzenia nowego serwisu promuje się przez notki prasowe. Niedawno dostałem informacje o starcie bloga developerskiego serwisu Bushibo.com - ma to być wirtualny świat jak i "platforma wyspecjalizowanych narzędzi pomocnych w biznesie" (cokolwiek to znaczy)

Bushibo nie dość, że reklamuje swój nowo powstały "blog developerski" swojego jeszcze nie istniejącego projektu to jeszcze w pierwszym wpisie na blogu możemy przeczytać:

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie dotyczące teraźniejszego, a przede wszystkim przyszłego wyglądu i sposobu działania platformy BUSHIBO. Chętnie zapoznamy się z Państwa opinią na temat naszego pomysłu, rozpatrzymy wszelkie sugestie na temat przygotowywanej przez nas platformy Wirtualnego Świata, postaramy się wdrożyć najlepsze i najciekawsze pomysły a ich autorów zaprosić do stałej współpracy.

Czyli użytkownicy nie widząc jak wygląda wirtualny świat Bushibo mogą już wyrażać swoje opinie na jego temat (powstałe na podstawie pomysłu opisanego w kilku paragrafach ?) i co ciekawe autorzy serwis otwarci są na wszelkie propozycje związane z przyszłym wyglądem i funkcjonalnością platformy.

Wydaje się, że niedługo będziemy informowani w notkach prasowych o tym, że ktoś ma pomysł na serwis, a może pomysł to za dużo powiedziane i właściwie to ten ktoś będzie szykował się do wymyślenia pomysłu i najlepiej mu pomóc.

Zupełnie na poważnie to jeśli bushibo nie jest tylko wirtualnym bytem to autorzy są dość odważni pisząc o swoim serwisie i prosząc o opinie i porady (bo może ktoś właśnie tworzy podobne dzieło i również z tych porad skorzysta co jak wiemy w naszym kraju nie jest takie niemożliwe). Nie wspominając już o tym jakie wrażenie robi pierwszy wpis na blogu startupa w którym autorzy pytają o porady i sugestie (dotyczące serwisu którego nie ma).

Ps. A serwis startups.pl uznał blog developerski jako startup ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu