Świat

Guy Kawasaki zrobił kolejny serwis za $10,000 - Alltop

Grzegorz Marczak
Guy Kawasaki zrobił kolejny serwis za $10,000 - Alltop
11

Wielki Guy Kawasaki (którego bardzo lubię słuchać) stworzył kolejny niskobudżetowy serwis (po chyba nie do końca udanym truemors.com) o nazwie Alltop. Alltop to strona która agreguje ciekawe newsy z internetu dzieląc je na kategorie tematyczne. Guy twierdzi, że ludzie nie mają czasu na przeglądan...

Wielki Guy Kawasaki (którego bardzo lubię słuchać) stworzył kolejny niskobudżetowy serwis (po chyba nie do końca udanym truemors.com) o nazwie Alltop. Alltop to strona która agreguje ciekawe newsy z internetu dzieląc je na kategorie tematyczne.

Guy twierdzi, że ludzie nie mają czasu na przeglądanie sieci w celu znalezienia ciekawych informacji - Alltop zrobi to więc za nich i dodatkowo poukłada je tematycznie.


Wywiad dla Masahble - Trzeba przyznać, że miło słucha się Guya

.

Guy w wywiadzie zarzeka się, że naprawdę nie znał strony originalsignal.com (nie wspominając już o jej podobnych czyli np popurls.com) przed stworzeniem Alltop. Trochę trudno jest uwierzyć w to, że ktoś wymyślił bardzo podobny mechanizm i wygląd serwisu, chociaż serwisowi Guya jeszcze daleko do funkcjonalności jaką oferuje originalsignal.


Po lewej Alltop po prawej Original Signal - znajdź 10 różnic

Nie wiem czy Guy wierzy w sukces swoich ostatnich pomysłów (nie bardzo jestem o tym przekonany) - jednak jedno jest pewne, niedużymi pieniędzmi funduje sobie niezła zabawę a jeśli przy okazji coś się uda ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu