Spotify

Uwaga, niezła promocja - 3 miesiące subskrypcji Spotify Premium za 0,99 zł

Paweł Winiarski
Uwaga, niezła promocja - 3 miesiące subskrypcji Spotify Premium za 0,99 zł
36

Spotify ma fajny pomysł na zachęcenie niezdecydowanych do rozpoczęcia przygody ze swoim serwisem. 33 grosze za miesiąc dostępu do płatnej wersji serwisu przez kwartał, brzmi świetnie. 3 miesiące subskrypcji Premium za 0,99 zł - oferta kończy się 2 stycznia 2016 roku, macie więc jeszcze trochę cza...

Spotify ma fajny pomysł na zachęcenie niezdecydowanych do rozpoczęcia przygody ze swoim serwisem. 33 grosze za miesiąc dostępu do płatnej wersji serwisu przez kwartał, brzmi świetnie.

3 miesiące subskrypcji Premium za 0,99 zł - oferta kończy się 2 stycznia 2016 roku, macie więc jeszcze trochę czasu do namysłu. Kiedy miną już 3 miesiące Waszego promocyjnego dostępu, będziecie płacić tradycyjne 19,99 zł (decydując się na zwyczajny pakiet). Jeśli więc nie byliście przekonani do abonamentu, to naprawdę fajna okazja żeby spróbować.

Z promocji ucieszą się tylko nowi użytkownicy. Jako osoba korzystająca już z abonamentu Premium (i wykorzystaniu okresu darmowego), otrzymałem następujący komunikat:

Przykro nam, ale nie możesz skorzystać z tej oferty, ponieważ to nie jest pierwszy raz, kiedy chcesz aktywować okres próbny lub subskrypcję Premium.

grafika

źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Spotify