Gry

Uwaga, nie próbujcie tego w d…Grand Theft Auto V

Paweł Winiarski
Uwaga, nie próbujcie tego w d…Grand Theft Auto V
18

Zapowiadałem Wam jakiś czas temu, że będę starał się co jakiś czas pokazywać najciekawsze i najfajniejsze moim zdaniem materiały stworzone w PC-towym edytorze do Grand Theft Auto V. Miałem rację, warto było poczekać na ten dodatek do świetnej przecież gry. Z każdego rodzaju edytorami jest tak sam...

Zapowiadałem Wam jakiś czas temu, że będę starał się co jakiś czas pokazywać najciekawsze i najfajniejsze moim zdaniem materiały stworzone w PC-towym edytorze do Grand Theft Auto V. Miałem rację, warto było poczekać na ten dodatek do świetnej przecież gry.

Z każdego rodzaju edytorami jest tak samo. Sieć zalana jest wręcz masą materiałów, których albo nie da się oglądać, albo zlewają się w jedną wielką szarą plamę. Ale są również filmy, które ogląda się z uśmiechem na ustach - czasem docenia pomysł, czasem wykonanie, a innym razem...no właśnie. Co w tych materiałach zagrało najlepiej? W końcu to tylko przeniesienie formuły popularnych (i niekoniecznie mądrych) materiałów Jackassa na grunt GTA V.

Biedny Trevor, podpala się, skacze z samolotu, ryzykuje swoim wirtualnym życiem ku naszej uciesze.

https://www.youtube.com/watch?t=59&v=Flwuu5jcgIs

Jak widać po tytule, jest to część druga. Pierwsza przez około trzy tygodnie obejrzała się blisko 900 tysięcy razy. To pokazuje też trochę jakiego rodzaju materiały o grach są chętnie oglądane (warto dodać, że oba filmy są na profilu z niecałymi trzema tysiącami subskrypcji, więc nie nagoniły one wyświetleń) - widzicie zależność między realnym i growym YouTubem?

Jest dokładnie tak jak się spodziewałem, w sieci pojawiają się fajne materiały z fajnej gry, a to wszystko dzięki równie fajnemu edytorowi wideo. Dlatego tym bardziej cieszę się, że ta opcja dotrze również na konsole obecnej generacji. A może Wy również dłubiecie coś w edytorze GTA 5 i macie ochotę pokazać go szerszej publiczności? Wrzucajcie swoje materiały w komentarzach, może uda mi się z nich zrobić fajny wpis albo teledysk na nasz kanał YT.

grafika: 1

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu