Gry

Need for Speed Rivals za 68 zł, Battlefield Hardline za 156. EA obniża ceny swoich gier na konsolach PlayStation

Paweł Winiarski
Need for Speed Rivals za 68 zł, Battlefield Hardline za 156. EA obniża ceny swoich gier na konsolach PlayStation
1

Cyfrowe wersje gier na konsolach, szczególnie tych obecnej generacji nie należą do najtańszych. Szczególnie na PlayStation Network, gdzie nie są one konkurencją dla pudełkowych odsłon, a często musimy za nie zapłacić więcej niż na płycie. Niektórzy uważają jednak, że cyfra jest po prostu wygodniejsz...

Cyfrowe wersje gier na konsolach, szczególnie tych obecnej generacji nie należą do najtańszych. Szczególnie na PlayStation Network, gdzie nie są one konkurencją dla pudełkowych odsłon, a często musimy za nie zapłacić więcej niż na płycie. Niektórzy uważają jednak, że cyfra jest po prostu wygodniejsza, bo gra za chwilę jest na dysku konsoli. Ale czasem pojawiają się fajne, warte rozważenia promocje. Tak jak na przykład ta od EA skierowana do użytkowników konsol Sony.

Większość promocji dotyczy abonentów usługi PlayStation Plus, choć znajdziecie też kilka fajnych obniżek skierowanych do zwykłych użytkowników, którzy nie płacą abonamentu.

Na początek PlayStation 4 i świeżynka w postaci Battlefield Hardline 156,06 zł za wersję zwykłą (46% taniej), 171,08 zł za edycję specjalną (48%). Obie ceny promocyjne wymagają posiadania PlayStation Plus. Bez Plusa zaoszczędzicie natomiast na Edycji Ultimate Battlefield Hardline. Zamiast kosmicznych 539 zł, zapłacicie trochę mniej kosmiczne 415,03 zł (23% taniej). Na PS3 ceny są podobne - 156,66 zł za wersję podstawową, 165,88 zł za Specjalną i 399,63 za Ultimate.

Taniej kupimy również Dragon Age: Inkwizycja - 144 zł za wersję na PS4 i 111,60 za odsłonę na PS3. W przypadku PS4 bez plusa, na PS3 z plusem. Najfajniej cenowo prezentuje się Need For Speed Rivals - na PS4 za 68,20 zł (45% taniej), na PS3 43,45 zł (również 45% taniej).

W przypadku PS4 kupimy po obniżonej cenie między innymi Battlefield 4 (PS+), Plants vs. Zombies Garden Warfare (PS+), NHL 15 (PS+), Madden NFL 15 (PS+), EA Sports UFC (PS+) czy Peggle 2 (60% taniej, bez PS+).

PS3 ma więcej gier od EA, więc i więcej promocji. Między innymi Mass Effect Trilogy (bez plusa, 75% taniej), Medal of Honor Warfighter, Need for Speed Most Wanted, trzy części Crysis, Fight Night Champion, trzy odsłony Dead Space czy Mirror’s Edge.

Taniej kupicie również dodatki - na Vicie brak.

Warto również zajrzeć do działu „obniżki cen” i sprawdzić promocje na gry nie od EA. Jest tam kilka fajnych promocji. Sam waham się nad zakupem odświeżonej wersji DmC: Devil May Cry, która wisi tam za 99 zł (bez PS+).

grafiki

Źródło

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu