Internet

UPC zmienia logo i przyspiesza do 500 Mb/s

Grzegorz Ułan
UPC zmienia logo i przyspiesza do 500 Mb/s
63

Na dzisiejszej konferencji prasowej, przedstawiciele UPC Polska zapowiedzieli szereg zmian w identyfikacji wizualnej UPC. Zmienia się logotyp i komunikacja oferty. Z loga zniknął niebieski kolor, a nowe kreacje mają być bardziej kolorowe i wesołe. Dodatkowo rozszerzono ofertę internetu opartą na światłowodzie o pakiet o prędkości do 500 Mb/s, dostępny w nowych zestawach telewizja+internet Happy Home.

Frans-Willem de Kloet, Prezes UPC Polska:

Dążymy do ciągłego podnoszenia satysfakcji naszych klientów, inwestując w innowacje i rozwój oferty. Na początku roku udostępniliśmy przełomową usługę Replay TV na dekoderach Horizon, następnie podnieśliśmy do 60 Mb/s prędkość internetu dla klientów, którzy dotychczas korzystali z niższych przepustowości. Nigdy nie byłoby to możliwe bez naszych długoterminowych inwestycji w rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej. Naszym celem jest zaoferować lepszą jakość rozrywki i ułatwić kontakty z bliskimi zgodnie z nowym hasłem marketingowym ‘Radość z każdej chwili’.

Nowy pakiet z internetem do 500 Mb/s w zestawie z 151 kanałami TV będzie kosztował 139 zł w opcji bez zobowiązań, a przy umowie na 24 miesiące 10 zł taniej.

Pozostałe opcje, to internet 250 Mb/s i 106 kanałów TV, którego koszt zaczyna się od 49 zł miesięcznie przez 3 miesiące, po promocji koszt wyniesie 109 zł/miesiąc. Internet do 120 Mb/s i 106 kanałów TV kosztuje 89 zł/miesiąc.

We wrześniu ma zostać uruchomiona kampania promocyjna, której głównym przesłaniem ma być komunikacja pełnego dostępu do WiFi, nawet w dużych domach, gdzie modemy UPC mają zapewnić zasięg w każdym ich zakątku.

Na konferencji podkreślano też fakt, że wcale nie jest to wyścig na prędkości w tych ofertach, a bardziej im zależy na podniesieniu średniej prędkości, docelowo chcą aby na przykład w opcji 120 Mb/s średnia prędkość internetu wynosiła 100 Mb/s, niezależnie od liczby osób czy urządzeń podłączonych do modemu.

Nowa oferta obowiązuje już od dziś, dostępna jest już na stronach UPC.

Sprawdź aktualne promocje UPC!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hot