Internet

Mistrzostwa Europy w siatkówce online za darmo dla klientów Plusa i CP

GU
Grzegorz Ułan
3

Wielkie siatkarskie święto już od jutra. LOTTO Eurovolley 2017 odbędzie się Polsce, w kilku miastach, a mianowicie w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Krakowie i Katowicach. Wszystkie mecze będzie transmitował Polsat w swoich kanałach telewizyjnych i na platformie internetowej ipla.tv.

Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać je wszystkie za darmo, po zalogowaniu się na ipla.tv numerem telefonu z Plusa lub kontem ICOK. Co dla pozostałych fanów siatkówki? Otwarty dostęp online i za darmo dla wszystkich będzie w przypadku ceremonii otwarcia oraz pierwszego meczu z udziałem Polaków.

Polska - Serbia online na ipla.tv

Mecz otwarcia, Polska - Serbia odbędzie się już jutro o 20:15. Wcześniej, bo o 17:30 możemy obejrzeć  ceremonię otwarcia Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn - LOTTO Eurovolley 2017.

Pozostałe mecze Polaków, to mecz Polska - Finlandia, również o 20:15 - 26 sierpnia w sobotę i Polska - Estonia o 20:15 - 28 sierpnia w poniedziałek. No i miejmy nadzieję, że w kolejny transmisjach również zobaczymy Polaków, już w fazie play-off, która zacznie się od 30 sierpnia.

Te i wszystkie pozostałe mecze na mistrzostwach dostępne będą za darmo dla klientów Plusa i CP, pozostali użytkownicy poszczególne mecze będą mogli zobaczyć w cenie 4,90 zł za mecz.

Mając na uwadze poprzednie wpadki z transmisjami sportowymi na żywo na ipla.tv, Cyfrowy Polsat zastrzega, że dostęp do meczów może być ograniczony ze względu na duże zainteresowanie danym spotkaniem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu