Polska

UPC przyspiesza do... 250 Mb/s

Grzegorz Ułan
UPC przyspiesza do... 250 Mb/s
49

Ostatnie perypetie, związane z uruchomieniem połączonej oferty Cyfry+ i telewizji n, stały się polem do popisu dla telewizji kablowych, które kuszą atrakcyjnymi ofertami klientów, którzy jednak zdecydowali się na rozstanie z platformą cyfrową nc+, mimo wyraźnego odwrotu od dość niefortunnych decyzji...

Ostatnie perypetie, związane z uruchomieniem połączonej oferty Cyfry+ i telewizji n, stały się polem do popisu dla telewizji kablowych, które kuszą atrakcyjnymi ofertami klientów, którzy jednak zdecydowali się na rozstanie z platformą cyfrową nc+, mimo wyraźnego odwrotu od dość niefortunnych decyzji ich właścicieli. Nie inaczej jest z UPC, które od dziś wzbogaca swoją ofertę o nowy pakiet transmisji danych.

Spójrzmy najpierw jak to wygląda na obrazku.

Najszybszy pakiet Fiber Power umożliwia teraz prędkość prędkości pobierania danych – 250 Mb/s, a upload - 20 Mb/s za 100 zł miesięcznie. Zajrzyjmy jednak do środka, bo diabeł, jak zwykle, tkwi w szczegółach.

Niestety, dość atrakcyjnie wyglądająca cena 100 zł (LTE od CP mam za 100 zł z limitem(!) 25GB) za mega szybki internet, jak na polskie warunki, bez limitów, przeradza się w 200 zł po trzech miesiącach, to już nie wygląda tak kolorowo.

Fakt, że powyższa promocja cenowa, dotyczy wszystkich pakietów, czyli przez trzy miesiące za każdy z nich płacimy o połowę taniej, myślę, że pakiet Fiber Power 60 Mb/s za 40 zł i później za 80 zł będzie wystarczającą opcją dla wielu użytkowników.

Nowa prędkość najwyższego pakietu, będąca wynikiem połączenia dwóch poprzednich, czyli Fiber Power 120 Mb/s (120 zł) oraz Fiber Power 150 Mb/s (150 zł) najwyraźniej skierowana jest dla użytkowników z mega wymaganiami odnośnie prędkości pobierania danych. Niestety, sama promocja cenowa dotyczy wyłącznie nowych klientów Internetu UPC.

Regulamin promocji - obowiązuje od dziś, to jest od 8 maja do 31 maja lub do odwołania.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

promocjeUPCoferta