Moje przemyślenia

Udostępnianie znajomym na G+ wyników wyszukiwania w Google już działa

GU
Grzegorz Ułan
7

Na stronie SearchEngineLand udostępniony został zrzut ekranu z brytyjskiej wersji Google, pokazujący nową funkcję w wyszukiwarce. Nie jest to niespodzianka, każdy chyba się spodziewał, iż wcześniej czy później ujrzymy ją na Google. Osobiście wydawało mi się jednak, że Google+ będzie bardziej pr...


Na stronie SearchEngineLand udostępniony został zrzut ekranu z brytyjskiej wersji Google, pokazujący nową funkcję w wyszukiwarce.

Nie jest to niespodzianka, każdy chyba się spodziewał, iż wcześniej czy później ujrzymy ją na Google. Osobiście wydawało mi się jednak, że Google+ będzie bardziej promowany w prawej, pustej kolumnie tej wyszukiwarki. Jak na razie widać Google bardziej zależy na ożywieniu w samym Google Plus.

Informacje te potwierdził na swoim profilu Sean Liu. Nowe "udogodnienie" na razie pojawiać się będzie w angielskich wynikach wyszukiwania. Przy każdym linku będziemy mieli przycisk "Share", po wygenerowaniu okna udostępnienia, wyborze kręgów oraz wprowadzeniu ewentualnego komentarza do naszego znaleziska, link wyląduje na naszym profilu w Google Plus.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

google plus