Gry

Ubisoft rozdaje za darmo gry z okazji swojego 30-lecia [prasówka]

Tomasz Popielarczyk
Ubisoft rozdaje za darmo gry z okazji swojego 30-lecia [prasówka]
11

Z okazji swoich 30. urodzin Ubisoft do końca roku będzie rozdawał użytkownikom za darmo gry. Pierwszym udostępnionym tytułem jest Prince of Persia: Sands of Time.

Ubisoft skończył 30 lat


Z okazji swoich 30. urodzin Ubisoft rozdaje gry. Do końca roku każdego miesiąca użytkownicy będą mogli bezpłatnie pobrać jedną grę w serwisie UPlay. Na pierwszy ogień idzie Prince of Persia: Sands of Time. Gra zadebiutowała w listopadzie 2003 roku i była bardzo udanym odświeżeniem serii. Gameplay był mocno nastawiony na akrobacje, a ponadto podczas zabawy mogliśmy cofać czas. Aby pobrać grę musimy wejść na specjalną stronę akcji. Do końca trwania promocji otrzymamy jeszcze 6 gier.

LG dba o kibiców


LG Polska chce zadbać o to, aby kibice oglądający mecze Euro 2016 nie musieli obawiać się awarii swoich sprzętów. Firma uruchomiła "mistrzowski serwis". Punkty pomocy technicznej do 9 lipca będą działały również w weekendy (w godz. 10:00 - 18:00). W razie pojawienia się jakichkolwiek usterek, serwisanci w ciągu kilku godzin mają pojawić się na miejscu i dokonać stosownej naprawy. W przypadku modeli o przekątnej większej niż 32", na czas naprawy klienci otrzymają telewizory zastępcze. Udział w akcji biorą punkty serwisowe LG z 10 największych miast w tym z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska, Torunia, Krakowa, Poznania, Łodzi, Rzeszowa oraz Koszalina. Wszystkie problemy techniczne można zgłaszać telefonicznie pod numerem 801 54 54 54.

Wraca Napster


Starsi użytkownicy internetu z pewnością kojarzą Napstera. Teraz marka wraca. Serwis Rhapsody, który jest protoplastą usług streamingu muzyki zapowiedział rebranding i chce wykorzystać właśnie tę, dość jednoznacznie kojarzącą się nazwę. W 2011 firma odkupiła prawa do niej od sieci BestBuy. Sam Napster już dawno nie funkcjonuje, ale swego czasu był bardzo kontrowersyjną usługą służącą do wymiany plików MP3 w sieci. W 2001 roku sąd nakazał zamknięcie serwisu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

ubisoft