Mobile

Robert Lewandowski inwestuje w grę na smartfony, której jest głównym bohaterem

Tomasz Popielarczyk
Robert Lewandowski inwestuje w grę na smartfony, której jest głównym bohaterem
8

Robert Lewandowski zaangażował się w stworzenie gry sygnowanej własnym nazwiskiem. To projekt o zasięgu międzynarodowym, skierowany do fanów z całego świata.

Lewandowski Euro Star 2016 to prosta gra zręcznościowa, której celem jest jak najdłuższe utrzymanie podbijanej piłki w powietrzu tak, by nie upadła ona na murawę. Żonglując piłką w powietrzu, grający zdobywa punkty, które później może wymienić na nowe stroje, piłki czy buty głównego bohatera. Gra nie znudzi się zbyt szybko, ponieważ z czasem Robert uczy się nowych, coraz bardziej wymyślnych trików, za które można zdobyć większą liczbę punktów.

Gra powstała z inicjatywy Roberta Lewandowskiego. Tym samym polski piłkarz dołączył do grona takich gwiazd, jak Cristiano Ronaldo, Leo Messi czy wcześniej Ronaldinho, które miały produkcje sygnowane swoim nazwiskiem.

Za projekt odpowiedzialne jest studio Fuero Games. Grę udostępniono bezpłatnie na smartfony i tablety z Androidem oraz iOS. Twórcy przygotowali aż 15 różnych wersji językowych, co ma przyciągnąć do produkcji fanów z całego świata.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu