Polska

Uber Eats dostępny już w Katowicach - kod zniżki na trzy pierwsze zamówienia

Grzegorz Ułan
Uber Eats dostępny już w Katowicach - kod zniżki na trzy pierwsze zamówienia
4

Mieszkańcy Katowic jako pierwsi z konurbacji śląskiej mogą zacząć korzystać z Uber Eats, który dziś oficjalnie wystartował w tym mieście. Na początek, i że tak powiem - na spróbowanie, możecie skorzystać ze specjalnego kodu, uprawniającego do zniżki na trzy pierwsze zamówienia.

W ramach Uber Eats możecie zamawiać jedzenie z ponad 70 katowickich lokali. Uber chwali się, że usługa, z której korzystają mieszkańcy już 8 miast w Polsce (Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Łódź, Warszawa) pozwala na zamówienie jedzenia ze średnim czasem oczekiwania 32 minuty.

Ilona Grzywińska-Lartigue, dyrektor komunikacji w firmie Uber w regionie Europy Środkowej i Wschodniej:

Cieszymy się, że Katowice są już ósmym miastem, w którym dostępna jest usługa Uber Eats, umożliwiająca zamawianie jedzenia w dostawie z lokalnych restauracji. Jesteśmy przekonani, że nasza platforma pozwoli katowiczanom na jeszcze lepsze poznanie zróżnicowanych smaków, które serwują restauracje w ich mieście. Pozwalają one na delektowanie się zarówno tradycyjną kuchnią śląską, jak również podążanie za trendami i próbowanie specjałów kuchni wegańskiej, indyjskiej, japońskiej czy meksykańskiej. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Co trzeba zrobić, by zacząć korzystać z Uber Eats? Przede wszystkim będziecie potrzebowali aplikacji mobilnej na Androida, którą pobierzecie z Google Play lub na iOS z App Store. Po jej zainstalowaniu i założeniu konta możecie zacząć zamawiać dania z ponad 70 lokali z Katowic. Uber zaznacza, że przy składaniu zamówienia nie trzeba się martwić określonym pułapem cenowym, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie - w Uber Eats nie ma takowego.

Aktualnie w Katowicach z platformy Uber Eats korzysta ponad 70 restauracji, ale ich lista będzie się powiększać. Sukcesywnie pracujemy zarówno nad rozbudową strefy katowickiej, jak i nad ekspansją na inne miasta. Warto podkreślić, że restauracje współpracujące z Uber Eats nie ponoszą żadnego kosztu związanego z logistyką dowozów. To tylko jeden z powodów, dla których 9 na 10 restauracji po 6 miesiącach współpracy z nami nadal chce ją kontynuować.

Uber wymienia tu 7 restauracji, które cieszą się ponadprzeciętną popularnością:

1. Nieinaczej – vegan burgers
2. Sushi Do – sushi
3. Shrimp House – owoce morza
4. Papa Diego – kuchnia meksykańska
5. Buddha – kuchnia indyjska
6. Pasibus – burgery
7. Jeff’s – kuchnia amerykańska

Jeśli chcecie skorzystać ze wspomnianego kodu, który daje przy kolejnych 3 zamówieniach 15,00 zł zniżki za każde, wystarczy w aplikacji mobilnej w zakładce promocje wpisać KATOWICESTART.

Źródło: Uber.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu