Polska

Tylko 10 zł za bilet w kinach Helios - tylko jeden warunek do spełnienia

Konrad Kozłowski
Tylko 10 zł za bilet w kinach Helios - tylko jeden warunek do spełnienia
9

Mamy wakacje, ale nie we wszystkich regionach Polski sprzyja pogoda, a letni repertuar kinowy zawiera kilka interesujących tytułów. Jeśli w Waszej okolicy znajduje się jedno z kin Helios, to możecie skorzystać z fajnej promocji i bilet na seans kupić za jedyne 10 złotych.

Bez zbędnego przeciągania - do skorzystania z promocji wymagane jest posiadanie konta z portfelem Masterpass. Jest to usługa dostępna pod adresem www.masterpass.pl. Założenie konta to kwestia 2-3 minut, potrzebne są takie dane jak Wasze imię i nazwisko, dane karty (numer, data ważności, kod CVV). Do weryfikacji Waszej karty potrzebne będzie zablokowanie minimalnej kwoty (1-2 złote), które - bez obaw - później zostaną zwrócone na Wasze konto. Po dodaniu karty do konta możemy finalizować transakcję online, na przykład właśnie przy opłacie za bilet. Oferta dotyczy seansów 2D.

Warto też dodać, że regularne odwiedzanie portfela Masterpass będzie opłacalne, ponieważ właśnie tutaj dodawane są wszystkie promocje związane z tą usługą. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto i otworzycie zakładkę "Promocje", teraz dostępne są właśnie dwie związane z kinami.

Wcześniej, podobną promocję uruchomiło Cinema City, które również oferuje bilet za 10 złotych przy płatności Masterpass, natomiast Multikino opiera się na swojej Karcie Rodzinnej, M!Karcie oraz "wtorkach z Multikinem". W każdym przypadku możliwe jest obniżenie ceny biletu lub biletów do naprawdę atrakcyjnej kwoty, dzięki której można większą grupą znajomych lub wraz z rodziną wybrać się do kina.

Aby kupić bilet za 10 zł wystarczy kilka prostych kroków. Na www.helios.pl lub w aplikacji mobilnej Helios wybierz swoje ulubione kino i seans filmowy, na dowolny dzień tygodnia. Przy wyborze metody płatności za bilet, zaznacz bilet Masterpass i postępuj według wskazówek na ekranie. Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2018 lub do wykorzystania puli biletów we wszystkich kinach Helios w Polsce, przez cały tydzień i upoważnia do wejścia na wszystkie seanse filmowe 2D w regularnym repertuarze. W jednej transakcji możesz kupić tylko 1 bilet w cenie 10 zł.

A jakie filmy są godnymi polecenia w tej chwili? Jeśli macie ochotę na horror, to warto zobaczyć: "Dziedzictwo. Hereditary", dla kompletnego relaksu polecę "Ocean's 8", a z polskiego kina na pewno musicie wybrać się na "Zimną wojnę", która przyniosła nagrodę w Cannes reżyserowi Pawłowi Pawlikowskiemu.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu