Microsoft

Ty też możesz skorzystać z okazji na 100 GB dodatkowego miejsca w OneDrive!

Jakub Szczęsny
Ty też możesz skorzystać z okazji na 100 GB dodatkowego miejsca w OneDrive!
92

Od przybytku głowa nie boli, prawda? Usługa Bing Rewards nie jest dostępna w naszym kraju, więc promocja, dzięki której można zyskać aż 100 GB dodatkowej przestrzeni w OneDrive na 2 lata w teorii nie jest przeznaczona dla nas. Jednak dzięki pewnej sztuczce można przytulić niemało miejsca w usłudze c...

Od przybytku głowa nie boli, prawda? Usługa Bing Rewards nie jest dostępna w naszym kraju, więc promocja, dzięki której można zyskać aż 100 GB dodatkowej przestrzeni w OneDrive na 2 lata w teorii nie jest przeznaczona dla nas. Jednak dzięki pewnej sztuczce można przytulić niemało miejsca w usłudze chmurowej od Microsoftu. Przy tym, co można wyłuskać tutaj, promocja od Google jest stanowczo biedna. :)

Jeśli chcecie skorzystać z gratisu od Microsoftu, musicie uciec się do malutkiego kombinatorstwa - nie zginie żaden kotek, nikomu nic nie ukradniemy. Po prostu... ominiemy niedobre dla nas ograniczenia regionalne. Usiądźcie wygodnie, zapnijcie pasy, myszki i klawiatury w dłoń. Wszystko Wam wytłumaczę.

Po pierwsze - musicie użyć przeglądarki Chrome. :) Dla mnie był to najtrudniejszy punkt operacji, jednak mimo dziwnych odruchów i ku niezadowoleniu IE w pasku, odpaliłem googlowskiego muła i zainstalowałem dodatek Hola.

Ów dodatek pozwala na oszukanie serwisów oraz usług, które są niedostępne w pewnych regionach. Po jego zainstalowaniu w przeglądarce, kliknijcie na jego ikonę, która po instalacji pojawi się w prawym górnym rogu, tuż pod przyciskami sterowania oknem. Tam wybierzcie region: Stany Zjednoczone.

Logujemy się do Bing za pomocą konta Microsoft i w ustawieniach przechodzimy do opcji zmiany regionu - oczywiście wybieramy region "Stany Zjednoczone - Angielski".

Przechodzimy do tego linku i zapisujemy się do programu Bing Awards - oczywiście zgadzamy się na warunki użytkowania i klikamy tam, gdzie trzeba.

Logujemy się do konta Bing Awards i na liście odnajdujemy dodatkowe 100GB miejsca w OneDrive. Klikamy, zatwierdzamy i... na naszym koncie ląduje dodatkowa setka do sumy wolnego miejsca w usłudze.

Grafika: 1

Źródło: Windows Blog

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftBingonedrivehot