Polska

Twardowsky 2.0 już dostępny do obejrzenia!

Grzegorz Ułan
Twardowsky 2.0 już dostępny do obejrzenia!
15

Genialna seria Legend Polskich, którą Allegro udostępniło w zeszłym roku, ma dziś swoją kontynuację.

Do poprzednich produkcji z serii “Smok” i “Twardowsky” dołączą kolejne z „Operacji Bazyliszek” (premiera w listopadzie) i „Jagi” (premiera w grudniu). Allegro zaprosiło do współpracy znanych aktorów, m.in. Roberta Więckiewicza, Piotra Machalicę, Tomasza Drabka, Olafa Lubaszenko, Katarzynę Pośpiech oraz Pawła Domagałę.

Nową serię rozpoczyna dostępny już sequel “Twardowsky’ego”:

Marcin Dyczak, dyrektor marketingu Allegro:

Pierwszymi Legendami podnieśliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Dlatego w pracę nad nowymi filmami włożyliśmy dwa razy więcej energii i czasu, stawiając na współpracę z najlepszymi twórcami kultury: pisarzami, scenarzystami i aktorami. Stworzyliśmy coś niepowtarzalnego, ponieważ w takim składzie te osoby nie miały okazji jeszcze ze sobą współpracować. Mam nadzieję, że efekt zaskoczy wszystkich.

Tomasz Bagiński, reżyser całej serii:

Kontynuacje zawsze niosą ogromne ryzyko, ale jednocześnie wydaje mi się, że przy pierwszych Legendach zrobiliśmy coś na tyle unikatowego, że zostawienie tego i nie pójście za ciosem byłoby grzechem. Nie wiemy wciąż czy Legendy to był jednorazowy strzał, czy może coś, co ma większy potencjał. To się okaże dopiero po pokazaniu nowych filmów publiczności.

To naprawdę bardzo udany projekt, który najwyraźniej spodobał się też wielu internautom, w ciągu kilkunastu tygodni w 2015 roku filmy „Smok” i „Twardowsky” wyświetlono ponad 6 mln razy. Wszystko wskazuje na to, że kontynuację projektu i nowe pozycje z serii powinny przebić ten wynik bez problemu. Nie przedłużając, zapraszam do oglądania i dzielenia się wrażeniami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu