VOD

TVP VOD z płatnymi planami. Zmiany na platformie już za kilka dni

Piotr Kurek
TVP VOD z płatnymi planami. Zmiany na platformie już za kilka dni
10

Serwis VOD od TVP się zmienia. Już za kilka dni na platformie zadebiutuje serial "Erynie" oraz wprowadzony zostanie płatny plan dający dostęp do treści bez reklam.

Advertisement

Już w przyszłym tygodniu w serwisie TVP VOD zadebiutuje serial "Erynie". Produkcja powstała na podstawie kultowych kryminałów Marka Krajewskiego pierwotnie była wspólnym projektem TVP i Netfliksa. Kilka miesięcy temu pisaliśmy o końcu współpracy obu podmiotów. I choć zdjęcia do serialu zakończyły się dwa lata temu, o premierze nie wiedzieliśmy nic. Nie wiedzieliśmy też nic o jego przyszłości. Teraz już wiadomo, że TVP udostępni tę produkcję z Marcinem Dorocińskim w roli głównej na swojej własnej platformie i przy okazji przeprowadzni w niej niemałą rewolucję.

Jak informuje serwis Wirtualne Media, zmiany w serwisie TVP VOD wejdą w życie już w najbliższy wtorek - 25 października. To wtedy w ofercie pojawią się płatne plany. Najtańszy z nich kosztować będzie 9,99 zł i da miesięczny dostęp do biblioteki filmów, seriali, programów dokumentalnych i innych - bez reklam. Wirtualne Media podają także, ze TVP zatrzyma również dotychczasowy model wyświetlania darmowych materiałów wideo poprzedzanych reklamami, jednak wprowadzone zostaną pewne modyfikacje - jakie? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że chętni będą mogli opłacić abonament z góry - za trzy miesiące, pół roku i cały rok. Najbardziej atrakcyjny wydaje się ostatni wariant. Roczny dostęp do TVP VOD kosztować ma 44,99 zł.

TVP VOD się zmienia. Już w przyszłym tygodniu pojawi się płatny plan

Zmiany dotkną też strefy dla osób płacących abonament RTV. Dla nich przygotowana będzie oferta z produkcjami oryginalnymi i wcześniejszym dostępem do premierowych odcinków najpopularniejszych serii. Nie zabraknie też filmów i dokumentów. Niektóre produkcje kinowe będą również dostępne w tej sekcji - i to zaraz po premierze w kinach.

Wszystkie szczegóły związane z odświeżonym TVP VOD powinniśmy poznać już za kilka dni. Będziecie zainteresowani nową, płatną ofertą serwisu?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news