Internet

Gdzie obejrzeć drugą połowę meczu Polska-Austria? Nowa strona TVP

Tomasz Szwast

TVP Sport po raz kolejny zalicza problem techniczny podczas transmisji z meczu z udziałem polskiej reprezentacji. Oto gdzie można obejrzeć mecz, podczas gdy strona sport.tvp.pl nie działa.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym w mediach społecznościowych Telewizji Polskiej, problemy z transmisją mają ponownie wynikać z trwającego ataku DDoS. Z tego powodu TVP uruchomiła tymczasową stronę internetową, na której można obejrzeć mecz. Oto jej adres.

Polska-Austria w TVP Sport - nowy adres transmisji

Jak informuje TVP, mecz Polska-Austria można obejrzeć na stronie mecz.tvp.pl. Państwowy nadawca deklaruje, że strona działa i transmisja realizowana jest bez problemów.

Jako że do przerwy utrzymuje się wynik 1:1, zapowiada się pasjonująca druga połowa. Zachęcamy do oglądania, oby bez problemów technicznych.

Standardowo mecz reprezentacji Polski dostępny jest również w telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej na kanale TVP1.