Telewizja

TVN HD w ofercie telewizji internetowej od Vectry

PK
Piotr Kurek
0

Telewizja internetowa cieszy się stale rosnącą popularnością. TV Smart oferowany przez operatora kablowego Vectra rozszerza swoją bibliotekę kanałów.

TV Smart od Vectry to usługa łącząca tradycyjną telewizję z ofertą dostarczaną przez Internet. Jej sercem jest dekoder Smart 4K z Android TV sterowany dedykowanym pilotem Bluetooth. Dekoder daje dostęp nie tylko do bogatej biblioteki aplikacji, ale i pakietów programowych: Start, Standard i Max zawierających od 15 do 58 kanałów tematycznych. Vectra poinformowała właśnie o udostępnieniu w ramach TV Smart nowego kanału: TVN HD.

Zobacz też: Wygodniejsza i w lepszej jakości, ale nadal pełna reklam. Telewizja za darmo w Internecie

Pakiet Start kosztuje 19,99 zł miesięcznie przy zobowiązaniu na 24 miesiące. To podstawowe 15 kanałów z nowo dodanym TVN HD, dekoderem 4K z Android TV oferującym m.in możliwość nagrywania programów, oglądanie wybranych programów już wyemitowanych przez kilka dni po emisji, oraz umożliwiający obejrzenie audycji od początku, jeśli się jeszcze nie skończyła. Nagrywanie programów odbywa się też w chmurze, co pozwala na odtwarzanie ich na innych urządzeniach. Dekoder daje też dostęp do biblioteki VOD oferowanej przez Vectrę.

Za 29,99 zł miesięcznie katalog kanałów zwiększa się do 38, a dodatkowo otrzymacie pół roku Netfliksa w prezencie. Decydując się na najdroższy pakiet, który kosztuje 39,99 zł miesięcznie otrzymacie dostęp do 58 kanałów, w tym TVN HD. Tutaj też otrzymacie pół roku Netfliksa w prezencie. Pełen wykaz kanałow z podziałem na konkretne pakiety znajdziecie na stronach Vectry poświęconych TV Smart.

TVN HD w TV Smart od Vectry

TV Smart to przyszłościowa, moim zdaniem najbardziej nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się platforma dostępna na polskim rynku. Nieustannie pracujemy nad rozwojem tej usługi. Zależy nam na budowaniu bogatej oferty, która odpowie na współczesne potrzeby jak największej liczby klientów. Naszą misją jest móc podarować klientowi jego prywatne centrum zarządzania rozrywką i jak największą swobodę wyboru, zgodnie z hasłem – „oglądaj tak jak lubisz, co chcesz, gdzie chcesz”. Dlatego też, z usługi TV Smart oraz oferowanego wraz z nią dekodera Smart 4K, można korzystać nie tylko w domu, ale również poza nim.

— tłumaczy Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Jak informuje dostawca, dostęp do kanału TVN HD, jak i do wszystkich nowych kanałów, otrzymują nie tylko nowi, ale także obecni klienci usługi TV Smart, w tym również w aplikacji TV Smart i na stronie tvsmart.vectra.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu