Ciekawe strony

Tubalr - W sam raz na sylwestrową domówkę

Grzegorz Ułan
Tubalr - W sam raz na sylwestrową domówkę
11

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, ale na koniec czeka nas jeszcze upojny wieczór sylwestrowy. Niektórzy z Was spędzą go na zorganizowanych imprezach inni na tzw. "domówkach", a jak impreza w domu to i konieczność zorganizowania porządnej dawki muzyki. W przypadku, gdy zabraknie Wam własnych płyt...

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, ale na koniec czeka nas jeszcze upojny wieczór sylwestrowy. Niektórzy z Was spędzą go na zorganizowanych imprezach inni na tzw. "domówkach", a jak impreza w domu to i konieczność zorganizowania porządnej dawki muzyki. W przypadku, gdy zabraknie Wam własnych płyt z pomocą może przyjść serwis internetowy generujący składanki piosenek dostępnych w największym zbiorze utworów jakim jest Youtube. Nasza propozycja to Tubalr.

Wiem, że sam Youtube udostępnia już możliwość puszczania playlist, według wprowadzonej nazwy zespołu czy wykonawcy, jednak w przypadku wybrania według gatunków muzycznych, z różnym skutkiem już sobie radzi. Poza tym Tubalr jest przyjaźniejsze w obsłudze i wyglądzie.

Tak jak w przypadku YT wystarczy wpisać nazwę zespołu, wykonawcę lub gatunek muzyki i serwis przygotuje dla nas 20 utworów umieszczonych i przewijanych po prawej stronie z playerem po środku. Co w przypadku gdy skończy nam się lista puszczanych piosenek? Wystarczy kliknąć przycisk "Podobne" by serwis szybko zaproponował kolejną playlistę.

Z dodatkowych opcji dostępnych w serwisie, każdy z zaproponowanych utworów możemy dodać do ulubionych, oczywiście po uprzednim założeniu konta, tworząc własne playlisty. Na podstronie statystyk serwisu, możemy podejrzeć również preferencje i dodawane ulubione piosenki przez innych użytkowników.

W przypadku gdy wyczerpią się nam pomysły na puszczane składanki, serwis przygotował gotowe zestawy 250 gatunków muzycznych. Jest więc w czym wybierać - Gatunki muzyczne Tubalr.

A więc zapraszam na Tubalr, czas nagli, a jak wspomniałem jest opcja przygotowania swoich zestawień puszczanych piosenek:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

YouTube