Netflix

Znamy pierwsze szczegóły na temat trzeciej części Domu z papieru

Piotr Kurek
Znamy pierwsze szczegóły na temat trzeciej części Domu z papieru
13

Najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netflix wróci już niebawem. Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące trzeciej części Domu z papieru.

W styczniu tego roku Tomek Popielarczyk przygotował obszerną recenzję pierwszej części hiszpańskiego serialu La casa de papel. Jego cicha premiera na Netfliksie nie oznaczała wcale, że nie warto sięgać po tę produkcję — wręcz przeciwnie. Dom z papieru cieszy się ogromną popularnością, także w Polsce i do tej pory jest jedną z najbardziej oglądanych nieanglojęzycznych produkcji dostępnych w serwisie.

Zobacz też: To najlepszy hiszpański serial, jaki w życiu widziałem. Recenzja netfliksowego „Domu z Papieru”

Od recenzji Tomka minęło kilka miesięcy, a na Netfliksie zdążyła pojawić się druga część Domu z papieru. Trzeba trzeba przyznać, że trzymała wysoki poziom poprzednich odcinków. W kwietniu tego roku dowiedzieliśmy się, że serwis zamówił kolejne odcinki serialu i trzecia część będzie dostępna online już w przyszłym roku. Netflix będzie miał wyłączne prawa do ich emisji.

Dziś do sieci trafił nowy zwiastun trzeciej części Domu z papieru. Zwiastun to może zbyt duże słowo — nie znajdziemy w nim żadnych wskazówek dotyczących fabuły. Osoby zaznajomione z serią mogą jednak natknąć się na coś, co może okazać się sporym zaskoczeniem. W materiale obecny jest dość duży spoiler, który może rzucić więcej światła na wydarzenia z końcówki ostatniego odcinka.

Materiał wideo zawiera spoilery

W materiale wideo widzimy znane już z poprzednich sezonów twarze, które spotykają się by wspólnie po raz pierwszy zapoznać się ze scenariuszem. W tym miejscu pozwoliłem sobie nie uwzględniać nazwisk, które mogą być zbyt dużym spoilerem dla widzów. W nowym sezonie znów pojawią się: Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), Enrique Arce (Arturo) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (pułkownik Prieto) i Mario de la Rosa (Suarez). Dołaczą do nich nowi członkowie obsady: Hovik Keuchkerian (Bogota), Najwa Nimri (Alicia), Fernando Cayo (Tamayo) oraz Rodrigo de la Serna (Inżynier). Nad całością znów czuwają twórca serialu Álex Pina i reżyser Jesús Colmenar.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu