Filmy

Tomasz Raczek rekomenduje najlepsze filmy i seriale - takiej "infolinii" jeszcze nie miał żaden operator

Grzegorz Ułan
Tomasz Raczek rekomenduje najlepsze filmy i seriale - takiej "infolinii" jeszcze nie miał żaden operator
7

T-Mobile udostępnia dziś dość nietypową infolinię, na której będziecie mogli dowiedzieć się wiele ciekawych informacji na temat filmów i seriali, których bez wątpienia znakomitym znawcą jest Tomasz Raczek.

Tomasz Raczek dziś pod numerem telefonu (+48) 602 191 891 pomiędzy godziną 11 a 19, będzie odpowiadał na Wasze pytania czy prośby o rekomendacje filmów czy seriali, które warto obejrzeć.

Tomasz Raczek, krytyk filmowy, redaktor naczelny Magazynu Filmowego Stowarzyszenia Filmowców Polskich:

Bardzo często dostaję pytania o polecane przeze mnie produkcje. To oczywiście pytania niełatwe, gdyż wiele zależy od upodobań indywidualnych, tego, z kim planujemy oglądać produkcję i w jaki nastrój chcemy się wprowadzić. Możliwość porozmawiania na żywo z fanami kina to wielka przyjemność, dlatego nie mogę się już doczekać jutrzejszej akcji. Tym bardziej, że jej organizator, T‑Mobile, ma w ofercie platformy Netflix i Amazon Prime Video, na których można znaleźć jedne z najciekawszych produkcji ostatnich lat.

To może być doskonała okazja dla Was na wybór kolejnych pozycji do obejrzenia z natłoku dostępnych produkcji, czy to starszych filmów czy też tych najnowszych.

Z pewnością dodzwonienie się dziś pod podany wyżej numer nie będzie łatwe, bo infolinia z Tomaszem Raczkiem została udostępniona wszystkim chętnym, nie tylko klientom T-Mobile, ale jak się już Wam uda możecie liczyć na interesującą i owocną rozmowę na temat rożnych pozycji filmowych z przeróżnych gatunków.

Infolinia z Tomaszem Raczkiem zostanie udostępniona już za chwilę, o godzinie 11:00 i będzie otwarta aż do godziny 19:00. Powodzenia!

Źródło: T-Mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu