10

To się nazywa wsparcie dla relacji na żywo z konferencji. Google I/O 2012 live na Antyweb

Do tej pory każda konferencja czy to Apple czy Microsoftu czy w końcu Google, to nerwowe przeszukiwanie Internetu, różne serwisy, różne serwery. Jedne działały, drugie średnio, znowu inne zawieszały się w połowie. Na zbliżającą się konferencję w San Francisco Google I/O dostaniemy od jego gospodarza nie lada gratkę, czyli konfigurowalny widget do wstawienia na blog, […]


Do tej pory każda konferencja czy to Apple czy Microsoftu czy w końcu Google, to nerwowe przeszukiwanie Internetu, różne serwisy, różne serwery. Jedne działały, drugie średnio, znowu inne zawieszały się w połowie.

Na zbliżającą się konferencję w San Francisco Google I/O dostaniemy od jego gospodarza nie lada gratkę, czyli konfigurowalny widget do wstawienia na blog, serwis, z relacją live. Do tego możliwość podpięcia dyskusji na żywo z naszego profilu na Google+.

Taka inwencja ze strony Google wróży też, w moim odczuciu, naprawdę ciekawe nowinki z jego strony, które usłyszymy i zobaczymy już za dwa dni. Oczywiście z naszej strony, zamieścimy na Antyweb taki widget, byśmy mogli wspólnie śledzić jego przebieg i dyskutować o tym na Google Plus.